Keitija Perija Rīgā koncertēs jau svētdien

Komentāri
Keitija Perija Rīgā koncertēs jau svētdien
Publicitātes foto

15. martā Arēnā Rīga iespaidīgu šovu sniegs ASV superzvaigzne Keitija Perija (Katy Perry). Viena no pēdējo gadu aktuālākajām populārās mūzikas izpildītājām Rīgā uzstāsies savas koncertturnejas Prismatic World Tour ietvaros, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta īpašā viešņa, angļu dziedātāja Charli XCX uz skatuves kāps 19.30. Keitijas Perijas uzstāšanās sāksies aptuveni 20.30.

Kā ziņots, koncerta iesildītāja būs britu dziedātāja Charli XCX. Skaņdarbs Boom Clap, kas dzirdams filmā The Fault in Our Stars, nodrošināja dziedātājai 6. vietu Lielbritānijas singlu topā, kā arī stabilu pozīciju ASV, Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes un Īrijas Top 10. Dziedātājas jaunākais albums Sucker pie klausītājiem nonāca pagājušā gada nogalē.

Keitijas Perijas turneja Prismatic World Tour veltīta mūziķes veiksmīgajam ierakstam Prism, kas sasniedza 1. vietu gan Lielbritānijā, gan ASV. Dziedātājas trešais studijas albums tika izdots 2013. gada nogalē, debitējot pirmajā vietā iTunes 97 valstīs, tādējādi sasniedzot K. Perijas karjeras labākos pārdošanas rezultātus un kļūstot par 2013. gada pieprasītāko ierakstu ASV sieviešu izpildītāju konkurencē. Kopš izdošanas Prism pārdots vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru.

Februārī K. Perija ar grandiozu priekšnesumu uzstājās Super Bowl izcīņas puslaika šovā, kuru TV ekrānos noskatījās 118,5 miljoni cilvēku.

Pēdējās biļetes uz Keitijas Perijas koncertu Rīgā vēl var paspēt iegādāties ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Biļetes maksā, sākot no 49 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl