Keita Blanšeta no Austrālijas pārcelsies uz ASV

Komentāri
Keita Blanšeta no Austrālijas pārcelsies uz ASV
Foto: AFP/ LETA

Austrāliešu aktrise Keita Blanšeta ar vīru no Austrālijas pārcelsies uz ASV, pirmdien vēstīja vietējie mediji.

Blanšetas vīrs Endrū Aptons ir teātra režisors, kā arī viņš vada teātra kompāniju Sydney Theatre Company, kurā Blanšeta darbojās līdz 2012. gadam. Pēc pārcelšanās uz ASV Aptons iecerējis darboties kā rakstnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas bija ļoti grūts lēmums,” intervijā laikrakstam Sydney Morning Herald teica Aptons, norādot uz bērniem. “Mūsu galvenais apsvērums bija tāds, ka viņi joprojām ir vecumā, kad var mainīt dzīvesvietu, un tas sevišķi netraucē izglītības iegūšanai.”

“Mēs deviņus gadus dzīvojām Anglijā, un mums tas ļoti patika. Taču tagad vēlamies izmēģināt ASV. Tur televīzija piedāvā milzīgas iespējas, un, protams, Keitai ir izcila karjera kino,” viņš teica.

Blanšetas karjera aizsākās Sidnejā, kur viņa ieguvusi vairākas teātra balvas. No 2008. līdz 2012. gadam viņa dalīja Sydney Theatre Company mākslinieciskā direktora pienākumus ar vīru.

Blanšeta ir Austrālijas Kino institūta mecenāte.

Aptons atklāja, ka ASV vēloties atgriezties pie rakstniecības. “Es gribu atsākt neatkarīgā rakstnieka dzīvesveidu, kura man ļoti pietrūkst,” viņš sacīja. “Es vēlos veidot scenārijus televīzijai, kino un teātrim.”

Lasi vēl