Katra ģimene, kurā ir bērni, sapņo par saticību, bet bieži ir citādāk! Kā to risināt? Skaties TV3 Life šovu ”Superaukle”

0 Komentāru
Katra ģimene, kurā ir bērni, sapņo par saticību, bet bieži ir citādāk! Kā to risināt? Skaties TV3 Life šovu ”Superaukle”
Foto: Publicitātes foto

Plānojot bērnus, jebkurš pāris sapņo par dzīvespriecīgu un laimīgu ģimeni, kurā valda saticība un saprašanās, kurā bērni ir rātni un paklausīgi. Tomēr bieži vien tā nenotiek, un nekas nav tik vienkārši. Gaidītās laimes vietā jaunie vecāki sastopas ar pārgurumu, nespēju tikt galā ar visiem pienākumiem, strīdiem, bērnu nepaklausību, melošanu, kaušanos, kliegšanu…

Problēmas mēdz būt plaša spektra, un bieži vien vecāki nonāk galējā izmisumā un netiek vairs galā… Ko tādos gadījumos iesākt? Tādos gadījumos palīgā nāks šovs ”Superaukle” – skaties sestdienās un svētdienās plkst. 11.00 TV3 Life!

Katrā epizodē šovs un tā vadītāja superaukle Džo Frosta viesojas kādā ģimenē, kurā vecāki īsti netiek galā ar bērnu audzināšanu. Džo Frostai ir vairāk kā 30 gadu pieredze bērnu audzināšanā, viņa ir uzrakstījusi vairākas grāmatas par šo tēmu un vadījusi vairākus televīzijas šovus un raidījumus, lai izglītotu vecākus bērnu audzināšanas jautājumos, palīdzētu viņiem identificēt problēmas un to iemeslus, kā arī rast risinājumus.

Džo Frosta sāk ar vienkāršu ģimenes novērošanu – kā bērni uzvedas, kā vecāki reaģē, kā viņi māca un audzina bērnus, kādi ir noteikumi, kā tie tiek ievēroti, kādas ir attiecības ģimenē un vispārējais noskaņojums. Tad viņa sēžas kopā ar vecākiem pie viena galda un apspriež redzēto – bieži vien tieši vecākiem tas nav nekas patīkams. Skaidrs, ka tieši vecāki ir atbildīgi par to, kas notiek ģimenē, tāpēc viņi jūtas arī vainīgi par to, kāda situācija ir izveidojusies. Taču Superaukle piedāvā risinājumu, un viss, kas jādara vecākiem, jāmēģina to izpildīt.

Situācijas ir visdažādākās – vecāki ar četriem bērniem, kuri visi ir vecumā zem pieciem gadiem, bet mazākie dvīņi ir tikai gadu veci – vienkārši netiek galā ar visiem pienākumiem, ir pārguruši un izmisuši. Viņi zaudē kontaktu ar vecākajiem bērniem, zaudē kontroli pār mājās notiekošo, jo daudz laika velta pašiem mazākajiem.

Taču superauklei ir padoms! Viņa vecākiem izskaidro bērnu uzvedību un kā uz to reaģēt – māca dažādas bērnu audzināšanas tehnikas un skaidro, kā un kāpēc tās darbojas.

Džo Frosta dosies arī pie četru meitu vecākiem, kurā tēva darba specifika radījusi apstākļus, kad ar bērnu audzināšanas pienākumiem mammai jātiek galā vienai. Būs arī ģimenes, kuras audzina bērniņus ar īpašām vajadzībām, kurās bērniem nav vairs nekāda respekta pret vecākiem, kur ģimenē ir alkohola vai kādas veselības problēmas. Ja Džo saprot, ka viena nespēs tikt galā, viņa piesaista palīgus – sociālos ekspertus, mediķus, pat slavenus cilvēkus, kuri varētu iedvesmot ģimenes un kļūt viņām par paraugu.

”Superaukle” ir noderīgs, izglītojošs šovs jebkuram, kurš audzina bērnus, kurš tikai plāno bērnus, un pat jebkuram, kuram ir saskarsme ar bērniem. Katrs šajā šovā varēs saskatīt pazīstamas situācijas attiecībā uz bērniem un pasmelties noderīgus padomus, ko īstenot arī savā dzīvē – no 16. janvāra sestdienās un svētdienās plkst. 11.00 TV3 Life!

0 Komentāru