Komentāri
Katastrofa birojā: bezkafijas rīti, “saburzīti” un apātiski kolēģi… Kā dzīvot tālāk?
Foto: Kaspars Dobrovolskis

Ja arī tu un tavi kolēģi ir karstasinīgi kafijas baudītāji, tad jūs pavisam noteikti nevarat iedomāties savu rītu birojā bez tasītes šā gardā un uzmundrinošā dzēriena. Slikts garastāvoklis, nogurums, nemitīgas žāvas – tie ir tikai ziediņi, ja neesi uzņēmis ikdienišķo kafijas daudzumu. Bet zini, mēs varam izglābt tevi un tavus kolēģus!

“Star FM” rīko fotokonkursu sadarbībā ar ”Selecta”- tie biroja darbinieki, kas parādīs, ka bez kafijas neskrien domas un nedarās darbi, varēs laimēt gan kafiju možumam, gan modernu kafijas aparātu ”Jura WE8” 2050 eiro vērtībā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss, kas tev ir jādara – iesūti bildi, kur redzams kā izskatās tavs birojs tad, kad nav kafijas! Bildē vari būt redzams tu, smukā biroja administratore, priekšnieks vai visi jūs kopā. Galvenais uzdevums – pēc iespējas jautrāk un smieklīgāk parādi bildē, kā tas ir, kad nav kafijas!

Uzzini vairāk par konkursu!

Smelies iedvesmu šajā fotogalerijā!

Ik nedēļu ”Selecta” piešķirs kafiju tās bildes autoram, par kuru Skaties.lv lasītāji būs nobalsojuši visvairāk. Tāpēc, ja vēlies uzvarēt, dalies ar savu bildi sociālajos tīklos, un, protams, pastāsti par to saviem kolēģiem, lai viņi tevi atbalstītu.

Savukārt lielo balvu – 2050 eiro vērtā kafijas aparāta saņēmēju 31. janvārī noteiks radio ”StarFM” pārraides ”Zoopasta” komanda, no iesūtītajām bildēm izvēloties jautrāko un atraktīvāko.

Lasi vēl