Kaspars Bindemanis koncertēs Nabaklab

Komentāri
Kaspars Bindemanis koncertēs Nabaklab
Kaspars Bindemanis. Publicitātes foto

Piektdien, 6. martā, klubā Nabaklab pasākumā Day Of The Dude koncertēs Kaspars Bindemanis ar grupu un pašmāju jaunais talants Johnny B. Beast.

Vakars iesāksies ar filmas The Big Lebowski seansu plkst. 20.00. Vakaru turpinājumā – Kaspara Bindemaņa mūzikas koncertu, kurā muzikālo pavadījumu nodrošinās Egons Kronbergs – ģitāra, Ivo “Skrips” Stankēvičs – bass, Vilnis Krieviņš – bungas, Kristaps Vanadziņš – taustiņinstrumenti, Sun Gurelli – perkusijas. Vakaru kuplinās akustiskā blūza un folkmūzikas koncerts Johnny B. Beast izpildījumā.

”Klausītājam būs iespēja izjust mūziku, kurā savienota elektronikas pulsējošā bāze ar roka enerģiju, fanka grūvs ar pasaules mūzikas krāsainību, latino dzīvesprieks ar flamenko smeldzi un indie bezrūpība ar klasikas nosvērtību caur dziesmām, kas tapušas laikaposmā no 1992. līdz 2015. gadam,” par gaidāmo koncertu stāsta multimākslinieks Kaspars Bindemanis.

Mūzikas klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl