Kas vieno Ušakovu un Lieckalniņu?

Komentāri
Kas vieno Ušakovu un Lieckalniņu?
Anna Lieckalniņa un Iļja Buličevs šova Dejo ar zvaigzni aizkulisēs. TV3 publicitātes foto

”Lai es kaut ko varētu radīt, man vajag kādu tēlu – sievieti, kas iedvesmo,” mūzas nozīmi savās mākslinieciskajās izpausmēs skaidro apģērbu dizainers Iļja Buličevs, kuru Jeļena Ušakova apbur ar seju, bet Anna Lieckalniņa – ar figūru.

”Pat bildēs redzams, ka Jeļenai ir ļoti interesanta un skaista seja. Apbrīnojami ir tas, ka viņa vienmēr labi izskatās. Arī viņas tēls ir ļoti iedvesmojošs. Man patīk aktīvas jaunās paaudzes sievietes. Tādas, kāda ir Jeļena. No vienas puses, sievišķīga, no otras – biznesa lēdija. Ušakova ir gudra un interesanta personība,” sajūsmu par uzņēmēju, Rīgas mēra Nila Ušakova bijušo sievu Jeļenu Ušakovu žurnālam Kas Jauns neslēpj Iļja. ”Savulaik bija ļoti interesanti ar viņu pavadīt laiku un uzzināt viņas dzīvesstāstu. Viņa ir iedvesmojusi Nilu kļūt par Rīgas mēru, bet tad iedvesmoja mani veidot kolekciju. Pirms tam man pāris gadus bija radoša krīze. Viņa mani sapurināja ar savu klātbūtni, dažādiem padomiem, un es atkal sāku radīt jaunus tērpus,” par savu iepriekšējo mūzu stāsta dizainers. Tagad abu radošā sadarbība ir pajukusi, jo Jeļena reti ir Rīgā, jo bieži apciemo savu draugu Beļģijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Anna Lieckalniņa. Foto: TV3 publicitātes foto/ Jeļena Ušakova. Foto: LETA

Anna Lieckalniņa. Foto: TV3 publicitātes foto/ Jeļena Ušakova. Foto: LETA

Nu par Iļjas Buličeva mūzu kļuvusi personības izaugsmes trenere, TV šova Dejo ar zvaigzni 4 dalībniece Anna Lieckalniņa. ”Viņa ir mans sievietes etalons… Viņas tēls, figūra, kustības un pat runa… Arī kontrastu spēles, kas apvieno vienlaikus eņģeli un provokatoru, spēku un ļoti maigu, trauslu sievišķību. Fantastisku humora izjūtu un gudrības dziļumu. Bet pats galvenais, ka viņai ir nereāls iekšējais skaistums,” Annas personību raksturo dizainers, atklājot, ka viņa Iļju iedvesmo arī kā personības trenere. ”Viņa ļoti tic manām spējām un talantam, tas patiesi motivē – pats jūtu, ka varu visu. Iedvesmojos, gan viņu vērojot, gan sarunājoties ar viņu, gan pielaikojot tērpus. Un, protams, neesmu vienaldzīgs arī pret viņas perfekto figūru un fantastiskajām kājām. Tas tik ļoti iedvesmo, ka jebkuru audumu vai tērpu varu uz viņas izveidot par šedevru. Uz šedevra viss izskatās pēc šedevra,” žurnālam Kas Jauns stāsta Iļja.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl