Kas Sonorai Vaicei kopīgs ar Omas briljantu?

Komentāri
Kas Sonorai Vaicei kopīgs ar Omas briljantu?
Šubidubi (Sonora Vaice)

Ja vēlaties muzikāli interesantu un baudāmu dienas noslēgumu, viena no karstākajām Vecrīgas ballīšu vietām ”Omas briljanta istaba” šovakar aicina jūs ciemos. Ar īpašu koncertprogrammu tur uzstāsies operdziedātāja Sonora Vaice un viņas pavadošais sastāvs ”Rick Feds”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lieliskās balss īpašniece piedāvās ”opermūzikas klasiku, kā arī latviešu komponistu Ērika Ešenvalda un Uģa Prauliņa skaņdarbus. Tas būs eksperiments, mēģinot atrast dažādu mūzikas žanru kopsaucējus, pārkāpjot to tradicionālās robežas”, norādīja pasākuma organizatoru pārstāve Marta Kontiņa.

Pavadošajā sastāvā spēlēs bundzinieks “Rick Feds” jeb Rihards Fedotovs, basģitārists Reinis Ozoliņš, ģitārists Jānis Ruņģis un arfiste Elizabeta Angelika Lāce.

Koncerta sākums – 20:00.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl