Kas par krāsām! Ralfs Eilands un slavenais Kiwie rada vasarīgu grafiti

1 komentārs

Kas notiek, kad satiekas allaž enerģiskais mūziķis Ralfs Eilands un viens no zināmākajiem pašmāju grafiti māksliniekiem – Kiwie? Atbilde ir pavisam vienkārša – top vasarīgi košs grafiti mākslas darbs.

Turpinoties saldējuma “Super Viva” vasaras izaicinājumam #pirmreizīgi, Ralfs tikās ar slaveno un tajā pašā brīdī noslēpumaino grafiti mākslinieku Kiwie.

Lai gan Kiwie ir slavens ar saviem darbiem kā Latvijā, tā citviet pasaulē, viņam vairāku gadu garumā izdevies slēpt savu identitāti, bet tas piederas pie lietas. Kādēļ tā? To jau drīzumā varēsi lasīt lapā “Pirmreizigi.lv”.

Jāpiebilst, ka Kiwie radītie grafiti mākslas darbi ir redzami uz vairākām Rīgas sienām un žogiem, savukārt pērn viņš atklāja apavu kolekciju, ko radīja sadarbībā ar visā pasaulē populāro apavu un apģērbu zīmolu “Vans”.

Ja vēlies vasaru pavadīt #pirmreizīgi, izdari arī Tu kaut ko pirmo reizi!

Pastāsti, ko Tu šovasar vēlies izdarīt, un laimē kasti saldējuma! Kas jādara?

Publicē ierakstu, foto vai video savā ”Facebook”, ”Instagram” vai ”Draugiem.lv” profilā un atklāj, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā.

Pie saviem ierakstiem lieto mirkļabirku #pirmreizīgi un, iespējams, tieši Tu laimēsi saldējuma kasti no ”Super Viva” vai iespēju īstenot vienu ieceri kopā ar Ralfu Eilandu.

1 komentārs