Komentāri

Liepājas Karostas cietuma programmu maijā plānots papildināt ar jaunu tūrisma piedāvājumu Escape Room Karosta (Karostas Slēgtā istaba), kas ir pasaulē iecienītās spēles Slēgtā istaba adaptācija.

Spēles ideja ir sekojoša: 2-5 dalībnieki tiek ieslēgti telpā, un viņu uzdevums ir izkļūt no tās 60 minūšu laikā. Lai izkļūtu no telpas, jāveic dažādi uzdevumi, jāatrod kodētas ziņas un slepenas norādes.

“Slēgtās istabas” ir guvušas milzu popularitāti daudzās pasaules metropolēs. Tās dod iespēju apmeklētājiem pārbaudīt savu atjautību un loģisko domāšanu, gūt neaizmirstamas emocijas, sajust adrenalīnu, kā arī novērtēt kolektīva saliedētību.

2. februārī pūļa finansēšanas (crowd funding) vietnē Indiegogo.com sākusies līdzekļu vākšanas projekta Escape Room Karosta izveidošanai. Pirmajā dienā saziedoti 480 ASV dolāri no 7 tūkst. nepieciešamā projekta īstenošanas budžeta. Ar līdzekļu vākšanas kampaņu var iepazīties vietnē igg.me/at/karosta. Tā ilgs līdz 6. martam.

Escape Room Karosta paredzēts atvērt maijā.

Apmeklētāji jau iecienījuši Karostas cietumā piedāvātās ekskursijas gida vadībā pa cietumu un muzeju, kā arī dažādas programmas katra gaumei un interesēm, ko iespējams apmeklēt iepriekš piesakoties, – izrādi Aiz restēm, nakšņošanu un daudzveidīgas aktivitātes Ziemeļu fortos – ekskursijas pa fortiem, spiegu spēli Bēgšana no PSRS un Sajūtu labirintu.

Lasi vēl