14 komentāri

Ceturtdienas, 11. maija, vēlā vakarā ”Eirovīzijas” otrā pusfināla laikā Skaties.lv saņēma izmisuma pilnu zvanu no Dānijas. Zvanītāja bija ”Lauku sētas” zvaigzne Violeta Stepanova, kura vēlējās uz karstām pēdām paust savu sašutumu par ”Eirovīzijas” balsošanas kārtību, kas, pēc viņas domām, arī iegāzusi Latvijas pārstāvjus ”Triana Park”.

“Visi dāņi, ko es pazīstu, ir šokā. Kāpēc ir tāda sistēma, ka pusfinālā var balsot tikai to valstu pārstāvji, kas ir tieši tajā pusfinālā?

Pirmo pusfinālu sēdēju bārā Dānijā un biju sagatavojusies balsot. Arī daudzi dāņi bija gatavi balsot. Bet izrādījās, ka Dānija balso tikai otrajā pusfinālā,” Skaties.lv sašutusi klāsta Violeta.

Draugu kompānijā viņa skatījusies arī otro pusfinālu, un tad viņas pacietības vadzis pavisam salūzis.

“Tas taču nav godīgi! Pēc kādiem principiem dziesmas sadala pa pusfināliem? Ja Rakovska būtu šajā, viņa tiktu uz finālu!

Šajā pusfinālā taču ņi*** nekā nav – pilnīgs ”pļek, pļek”. Nevienas dziesma, par ko balsot. Bet pirmais pusfināls – tas gan bija ”afigena”.

Man patika viss. Arī ”Triana Park” bija izcils. Visiem dāņiem, kas bārā skatījās, likās ”afigena”, visi gribēja balsot par Latviju. Dāņi teica, ka Rakovksa ”zažigajet”.

Tikmēr pašmāju zvaigznes lauž šķēpus par to, vai mūsējie nenodziedāja šķībi. Lasi šeit!

Dāņi teica, ka Latvija būs viena no finālistēm. Gribējām visi balsot, bet nevarējām, jo Dānija ir otrajā pusfinālā.
Es saprotu, ka pati valsts nevar balsot par sevi, bet, kāpēc nevar balsot par citu valsti, kas patīk? Es, būdama latviete Dānijā, nevaru nobalsot par latviešiem? Kā tā var būt?” plosās Violeta.

Violeta nonākusi ātro kredītu jūgā – kur viņai nauda balsojumam? Lasi šeit!

Foto

Kā vairākkārt uzsver Violeta, ”visi dāņi esot šokā” par to, ka Latvija nav konkursa finālā. Visi kopā esot izsprieduši, ka tas neizprotamā valstu sadalījuma pa pusfināliem dēļ.

“Otrajā pusfinālā Rakovska būtu ”bomba”. Viņa vinnētu bez variantiem. Es esmu tik ļoti dusmīga!” tā Violeta.
Finālā uzvaru viņa prognozē Moldāvijas vai Itālijas pārstāvjiem.

“Moldāvu puiši ar savu ”Hey Mamma” bija dikti labi. Iespējams, viņi uzvarēs. Bet citādi esmu dikti dusmīga. Un arī mani dāņu draugi ir nikni.

Ir kaut kas jāmaina balsošanas kārtībā!” spriež ”Lauku sētas” zvaigzne.

Kā noslēdzās otrais pusfināls un kā veicās mūsu kaimiņiem? Lasi šeit!

Foto: ieskats ”Triana Park” šovā

Video: Latvijas pārstāvji ”Eirovīzijas” pusfinālā

TOP komentāri

  • Sveta
  • Koks
    +3 +3 0

    Koks

    Šoreiz Vivai taisnība. Ja jau visi piedalās, visiem jāļauj balsot abos pusfinālos, citādi negodīgi ka izlozē vienu pusfinālu ar visādām Albānijām, kas balso viena par otru.
  • Piekasīgās rozītes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl