“Kamēr mašīna parkojās, varējām kārtis spēlēt!” Radio ”StarFM” dīdžeji nogādā piekto dalībnieku uz darbu un mājām

0 Komentāru

Vai arī tu kādreiz esi vēlējies, lai, no rīta pieceļoties, tev ne par ko nav jādomā un lai pie tavām namdurvīm piebrauc glauna automašīna ar personīgo šoferi, un aizved tevi tavās dienas gaitās? Mārtiņam par to nav jādomā, jo viņš ir pieteicies jaunajā radio ”StarFM” un ”Nissan QASHQAI” izaicinājumā.

Piektdiena, astoņi no rīta. Radio “StarFM” dīdžejs Māris Grigalis ar ”Nissan QASHQAI” ir pakaļ rubrikas piektajam varonim Mārtiņam. Mārtiņš ikdienā darbojas birojā “Tilde” un strādā par mākslīgā intelekta biznesa attīstītāju.

Tuvojoties vakaram, Mārtiņam pie darba pakaļ atbrauc radio “StarFM” dīdžejs Jānis Romanovskis, kurš pirmkārt apbrīno Mārtiņa darba vietu jeb precīzāk biroja ēku, un atrāda to arī video skatītājiem. Jānis ļauj Mārtiņam pašam izbaudīt jaunā ”Nissan QASHQAI” priekšrocības un izbaudīt parkošanās procesu, kamēr viņš sēž pie stūres.

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

0 Komentāru