Kalnciema kvartālā notiks cepuru tirdziņš

Komentāri
Kalnciema kvartālā notiks cepuru tirdziņš
Publicitātes foto

Sestdien, 17. janvārī, Kalnciema kvartāla tirdziņā no plkst. 10:00 līdz 16:00 norisināsies cepuru tirdziņš.

Ikgadējais silto cepuru, ausaiņu, kapučcepuru un citu silto galvassegu tirdziņš tiek rīkots laikā, kad rudenī pirktā, mīļākā cepure jau pazaudēta un atkal kļuvis aktuāli to iegādāt, stāsta Kalnciema kvartālā pārstāve Luīze Pastore. Tirdziņa piedāvājumā būs daudzveidīgas galvassegas sievietēm, vīriešiem un bērniem no Mices, Locali, Marbuš, Mattilde, Sandas Ezeriņas, Unique Hats un citiem cepuru meistariem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No plkst. 12.00 līdz 14.00 Vīnu veikala zālē norisināsies sapņu cepuru darināšanas darbnīca bērniem, par kuru būs parūpējies cepuru zīmols Mice.

Par pozitīvu muzikālo gaisotni rūpēsies DJ Nikita Mylukin.

Nākamie tirdziņi Kalnciema kvartālā – katru sestdienu visa gada garumā no 10:00 līdz 16:00. Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl