Kāds būs laiks? Kā uzvarēt loterijā? Grigalis un Simsons stāsta, ko cilvēki mēdz viņiem vaicāt Piedāvā Paulig

2 komentāri

Atraktīvais radio “Star FM” ētera vadītājs un LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis jau ieradis bieži cilvēkiem uz ielas atbildēt – kādi laikapstākļi gaidāmi?

“Ejot par Rīgas ielām, septiņas līdz astoņas reizes stundā atbildu, kāds rīt būs laiks. Un beigās vēl pildspalva jāuzmet gaisā,” sarunās pie “Paulig” kafijas stāsta Māris Grigalis.

Ar līdzīgu ikdienu sakaras arī TV3 spēles “SuperBingo” vadītājs Armands Simsons, taču cilvēki viņam mēdzot jautāt – kādi ir pareizie loterijas cipari?

Sarunai turpinoties, “SuperBingo” vadītājs atklāj vēl pāris savas ikdienas aizkulises. Viņš labprāt gatavo ēst un sagādā kulinārus pārsteigumus: “Man patīk šiverēties pa virtuvi. Lielākais kompliments pēc pusdienām, vakariņām vai sātīgām brīvdienu brokastīm ir, kad pasaka – Simson, es Tevi neieredzu! Lai arī cik jocīgi tas neizklausās.”

Mājīgās kafejnīcas “Paviljons – Ziedoņdārzs” telpās Mārim Grigalim interesantas sarunas izveidojas arī ar radio un TV producenti Kristīni Komarovsku, kā arī kaitborda un snovborda kluba “Water2Snow” dibinātāju Aiju Ambrasu.

Izrādās, – Kristīne Komarovska savus rītus nespēj iedomāties bez kafijas: “Man kafija ir ļoti svarīga. Es nesāku rītu bez vienas vai divām tasītēm. Obligāti iedzeru kafiju un padomāju, kas man pa dienu jādara.”

Savukārt Aija Ambrasa atklāj, ka netic laikapstākļiem, lai gan tie bijuši sevišķi svarīgi, lai gūtu iespaidīgo uzvaru “RedBull Ragnarok” sacensībās.

“Laikapstākļi nospēlēja ļoti lielu lomu “RedBull Ragnarok”. Sacensību laikā vēja stiprums svārstījās no diviem metriem sekundē līdz pat 20 metriem sekundē. Principā uzvarēja tas, kurš spēja vislabāk pielāgoties laikapstākļiem un uzķert, no kuras puses tas vējš nāk,” stāsta Aija Ambrasa.

2 komentāri