“Kāda velna pēc uz cimdiem jāvelk gredzeni?” Skatītāju un ekspertu komentāri “Extra Faktora” 11. sērijā!

17 komentāri

Šova “X Faktors” tiešraižu raidījumi jau pusē – šoreiz “Extra Faktora” komanda viesojas aizkulisēs trešajā tiešraidē un atklāj, kur tad slēpjas dzīvās mūzikas grupa un bekvokālisti, kuri uz skatuves nemaz nav redzami!

Pēc Covid testa veikšanas negatīva rezultāta saņemšanas un maskas uzvilkšanas varam doties iekšā ”X Faktora” aizkulisēs! Tā kā svētdienas vakari filmēšanas vietā ir gari, sākumā jāiestiprinās ar kafiju! Lielākā gatavošanās priekšnesumiem šovā protams noris grimētavā.

Aizkulisēs sveicam arī jubilārus – dažas dienas pirms trešās tiešraides 18. dzimšanas dienu svinēja Eduards Rediko, bet 17 gadu palika dalībniekam Viktoram Buntkovskim!

Šoreiz raidījumā dalībnieka Deniela Bērziņa priekšnesumu atrādām mūziķim un laika ziņu vēstītājam Mārtiņam Spurim! Viņaprāt, Deniels nav izvēlējies pareizo dziesmu šim priekšnesumam.

Arī skatītāji šonedēļ tviterī neguļ. Viņi izsaka komentārus par katru šova niansi un detaļu. Raidījuma “Extra Faktora” komanda šos komentārus apkopo un mēģina uz tiem rast atbildes!

Ciemojamies pie Kristinas Jupikas, kura ir deju studijas “Dance School Swag” vadītāja. Brīvajā laikā sieviete sacer arī savu mūziku. Viņa jaunākajai dziesmai iedvesmu smēlās no ”X Faktora” atlašu dalībnieces Jūlijas Levionas!

Visu “Extra Faktora” 11. sēriju skaties augstāk pievienotajā video!

17 komentāri