111 komentāri

Starp Latvijas mūzikas zvaigznēm uzmirdzējis kāds neparasts talants – 29 gadus vecais Armands Lozinskis. Viņa balss ir tik līdzīga Renāra Kaupera balsij, ka brīžos, kad Armands dzied, klausītāji nereti domā, ka koncertā skan ”Prāta vētras” mūzika. Skaties.lv piedāvā stāstu par šo neparasto talantu.

Kā Skaties.lv atklāj Armands, viņš muzicē jau no 1999. gada, bet pirmie koncerti notikuši pirms 10 gadiem. Iesildījies dažādos konkursos, nu viņš ķēries pie dziesmu rakstīšanas un muzicēšanas nopietnāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nāca vairāki sadarbības piedāvājumi no repa māksliniekiem, starp kuriem pazīstamākie ir Grafomāns un Reiks&Elfs, tā tapa dažas kopdziesmas, kurās es dziedāju piedziedājumu.

2016. gada decembrī kopā ar bundzinieci Līgu Lūsi izveidojām grupu ar nosaukumu “Midnight Tune” jeb “Pusnakts skanējums”. Sastāvā esam: bungas – Līga Lūse, bass – Oskars Bahmanis, taustiņi – Aija Bērziņa un ģitāra – Egils Pētersons.

Šobrīd mums aktīvi notiek grupas mēģinājumi un koncertēšana. Darbojamies profesionālā līmenī, kaļot nākotnes plānus un nemitīgi pilnveidojoties. Šobrīd strādājam pie ”Prāta vētra” dziesmas “Debesis iekrita tevī” cover studijas ieraksta, kura pie klausītājiem nonāks tuvākajā laikā,” Skaties.lv savu muzikālo ceļu ieskicē Armands.

Taču tas, kas viņu padara īpašu, ir balss tembrs – Armanda balss ir teju identiska populārās grupas ”Prāta vētra” solista Renāra Kaupera dziedājumam. Mākslinieks neiebilst, ka viņu dēvē par Kaupera balss dubultnieku.

 

Armands

Armands

Šis salīdzinājums, kas ir izveidojies, man tīri labi patīk, tas jau ir kā firmas zīme. Ir gadījumi, kad tikko iepazīti cilvēki man saka: “Tu taču esi tas Kaupera balss līdzinieks, esmu tevi dzirdējis!”

Kā atklāj mūziķis, šī balss atdarināšana esot ”vesela zinātne”. ”Pamatā tas viss notiek dabiski bez sevišķas piepūles, bet, protams, ir jāstrādā un regulāri jādzied, lai balss nezaudētu formu un skanējumu, kā arī, ja ir kādas dziesmas, kur balss tembrs skan atšķirīgāk, tad to var pieslīpēt līdz maksimumam.

Ir tāda interesanta lieta, ka ir, atšķirība kā Kaupera balss skan tagad un kā skanēja, piemēram, 2001. gadā. Tādējādi kādu jaunāko Kaupera dziesmu var nodziedāt divos atšķirīgākos tembros – gan tā, kā skan tagad, gan kā senākos laikos.

Man gribētos kādreiz iedziedāt kādas jaunākas ”Prāta vētras” dziesmas senākā Kaupera tembrā, tas būtu interesanti,” spriež Armands.

Viņa un grupas repertuārā šobrīd ir vairāk nekā 30 ”Prāta vētras” hiti. “Laika gaitā noteikti orientēsimies uz savas mūzikas radīšanu, saglabājot Renāra skanējumu.

Mūsu plānā ir tuvākajā nākotnē radīt savas oriģināldziesmas, kā arī uzfilmēt kādu videoklipu. Man plānā ir arī savi solo projekti, piemēram, ierakstīt ”Prāta vētras” dziesmas jaunās aranžijās un remiksos un, protams, veidot savas oriģināldziesmas,” stāsta Kaupera balss dubultnieks.

Grupa ir atvērta piedāvājumiem, ar prieku uzspēlēs gan ballītēs, gan pasākumos, gan kāzās. Jau drīzumā sāks darboties viņu ”Facebook” lapa “Midnight Tune”.

“Cilvēki vienmēr ir ļoti pārsteigti, mani pirmo reizi dzirdot. Visi kā viens man katru reizi saka, ka balss ir tieši tāda pati kā Renāram, un jautā, kā tas ir iespējams. Ir reizes, kad netic, ka dziedu es, un domā, ka skan fonogramma.

Ir gadījumi, kad jautā, vai neesmu gadījumā Renāra radinieks. Ir nācies, ka man, veidojot kādu ierakstu, pašam sajūk un liekas, ka skan Renārs, nevis es,” smejas Armands.

Starp citu, pats Renārs Kaupers esot informēts par to, ka viņam ir dubultnieks. Šajā sakarā Armands lolo kādu sapni.

”Es labprāt kādreiz satiktu Renāru arī klātienē un kopā ar viņu uzdziedātu kādu dziesmu,” cer mūziķis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl