Kad, glābjot dzīvību, tiec pie superspējām! Seko superaģentu misijām visā pasaulē jaunajā animācijas seriālā ”Makss Stīls” TV3 Mini!

0 Komentāru
Kad, glābjot dzīvību, tiec pie superspējām! Seko superaģentu misijām visā pasaulē jaunajā animācijas seriālā ”Makss Stīls” TV3 Mini!
Foto: Publicitātes foto

Darbdienās TV3 Mini piedāvā jaunu animācijas seriālu visiem supervaroņu cienītājiem – ”Makss Stīls”.

Džošs Makgrats reiz bija pavisam parasts puika un dzīvoja pavisam parastu dzīvi. Pēc vecāku nāves viņu adoptēja un audzināja tēva labākais draugs Džefersons Smits, kurš strādā ekstrēmā sporta ekipējuma fabrikā, kas patiesībā ir aizsegs slepenai valsts organizācijai – Pretizlūkošanas aģentūrai ”N-tek”.

Kad Džoša dzīvība nonāca briesmās, Džefersons ļāva puikas dzīvību glābt, pakļaujot viņu transfāzes enerģijai. Pēc šīs dienas viss bija pavisam savādāk.

Džoša dzīvība tika glābta, taču viņš ieguva superspējas un nu dodas dažādās glābšanas misijās dažādās pasaules vietās. Viņš darbojas ar citu identitāti – kā pretizlūkošanas aģents Makss Stīls. Lai arī Maksam ir tikai deviņpadsmit gadi, un viņš par aģentu strādā vien nieka trīs mēnešus, viņš jau ir spiests uzņemties atbildību ļoti sarežģītās situācijās.

Pasaule ir pilna nelietīgu radījumu, kuriem ir tikpat nelietīgi nodomi. Teroristi, laupītāji, spiegi, roboti, mutanti, traki zinātnieki un dažādi bīstami monstri – tiem visiem pretī stāsies Makss Stīls! Protams, neviena svarīga un bīstama misija nevar tikt īstenota bez komandas atbalsta – tā vienmēr ir Maksa rīcībā, lai viņu atbalstītu!

Seko superaģentu misijām visā pasaulē jaunajā animācijas seriālā ”Makss Stīls” no 23. augusta darbdienās plkst. 12.45 un 23.00 TV3 Mini!

0 Komentāru