“Ka tev šis tikai nesāk iepatikties!” Radio ”StarFM” dīdžeji nogādā otro dalībnieci uz darbu un mājām

0 Komentāru

Vai arī tu kādreiz esi vēlējies, ka, no rīta pieceļoties, tev ne par ko nav jādomā un lai pie tavām namdurvīm piebrauc glauna automašīna ar personīgo šoferi un aizved tevi tavās dienas gaitās? Kristīnei par to nav jādomā, jo viņa ir pieteikusies jaunajā radio ”StarFM” un ”Nissan QASHQAI” izaicinājumā.

Rīta agrumā radio “StarFM” dīdžejs Māris Grigalis piebrauc pie Kristīnes mājām, lai vestu viņu uz darbu. Kristīne atklāj, ka ikdienā strādā par bibliotekāri. Pa ceļam tiek sazvanīti Māra kolēģi no raidījuma “Zoopasta”, kur Baiba Sipeniece-Gavare uztraucas, vai Mārim tik tā šoferēšana neiepatīkas vairāk nekā radio darbs.

Pēc darbs pie bibliotēkas pakaļ Kristīnei piebraucis radio “StarFM” dīdžejs Jānis Romanovskis. Lai jautrāks mājupceļš sastrēguma laikā, abi metas kopīgā dziesmu dziedāšanā, protams, klausoties radio “StarFM”. Atpakaļ ceļā tiek sazvanīts Jāņa kolēģis Egons Reiters, kuram ļoti ieinteresējusi Kristīnes profesija.

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

0 Komentāru