Kā palutināt sevi Sieviešu dienā

Komentāri

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4

Sieviete ir skaista un starojoša tad, kad ir atpūtusies un pilna enerģijas. Starojošas sievietes noslēpuma atslēga slēpjas arī tējā! Trīs vienkāršas, veselīgas un tonizējošas tējas procedūras, kā ārējam skaistumam, tā iekšējai labsajūtai iesaka Apsara tējas meistars Andris Purviņš.

Melnās tējas vanna skaistumam

Foto: kris krüg, Flickr

Foto: kris krüg, Flickr

Relaksējoša vanna ir lielisks veids, kā sākt svētku rītu un palutināt sevi! Kamēr vanna pildās ar ūdeni, uzvāriet 300 ml ūdens, pievienojiet 4 deserta karotes melnās English breakfast vai Assam tējas un ļaujiet tai ievilkties 15 minūtes. Kad tēja ievilkusies tumši melna, nokāsiet tējas biezumus un pievienojiet tēju ūdenim vannā. Vanna relaksēs, savukārt ūdens un melnās tējas sajaukums tonizēs ādu un piešķirs tai maigi zeltainu iedegumu. Šī ir lieliska un veselīga alternatīva pievilcīga iedeguma iegūšanai pavasarī.

2. Kumelīšu tējas kompreses

2/4
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl