Komentāri

Patlaban frizūru un grima modē ir dabiskums un nejaušības, bet apģērbu modē dominē komforts un košas krāsas.

Ļoti izteikta aktualitāte frizūru modē ir ”ka mati izskatās nedaudz tā kā… (to īpašnieks) būtu caur krūmiem izskrējis, ka nav drausmīgi sakārtots. Vienalga, vai tā būtu copīte, bizes, mati vaļā vai īsi mati,” norāda stiliste Indra Miklāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī grima modē patlaban tendence ir diezgan līdzīga. ”Nav ļoti izteikts pilnais meikaps. Protams, ir situācijas, kur tas viss ir nepieciešams pēc etiķetes. Tomēr ikdienā meikapa aktualitāte – it kā pati ar pirkstu būtu iebraukusi ēnās un uzsmērējusi. Kaut kas ļoti brīvs vai ne līdz galam izdarīts,” skaidro I. Miklāva. Modē ir arī biezas dabīgas uzacis.

Apģērbu modē dominē sportiskais stils, tādēļ dāmas aicinātas nekautrēties no sporta apaviem. ”Arī augstpapēžu kurpes ir ”nolaidušās” uz aizsniedzamiem augstumiem, kad kurpēs var ne tikai sēdēt, bet arī staigāt,” norāda stiliste. Savukārt vīriešu garderobē ienāk košākas krāsas – ne tikai apavos, bet arī apģērbā un aksesuāros.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl