Kā izraudzīties dreskodu, dodoties uz pikantu ballīti?

Komentāri

Taustāms ielūgums ir zīme, ka viesiem uz pasākumu jāierodas svinīgā apģērbā, norāda lietišķās etiķetes pazinēja Gunta Krasta. Protams, vēlā ņemams faktors ir arī pasākuma norises vieta. Šoreiz tā ir visai pikanta – intīmpreču veikals.

”Uz šo pasākumu es apģērbā gribētu redzēt erotisku piesitienu. Galvenais uzsvars šādos pasākumos – nevelkam ikdienas apģērbu, vīrieši var ierasties bez kaklasaitēm, varbūt uzvalks, bet bez kaklasaites. Sievietēm – pēcpusdienas kleita, ne garais tērps,” norāda G. Krasta.

Protams, viesiem jāapzinās, uz kurieni dodas, bet arī pasākuma rīkotāja Sindija Vilde-Spinga atzīst, ka intīmpreču veikala Sexy Style jubilejas ballītei būtu piestāvējis kāds pikantāks ģērbšanās stils.

”Parasti, kad veidojam pasākumus, vienmēr iedomājos, kā justos es kā viešņa konkrētajā pasākumā. Sexy Style veikala atklāšanā es labāk justos nevis Casual After Five, bet bet svinīgi ar mazu, pikantu odziņu,” stāsta S. Vilde-Spinga.

Dreskodu nosaka, pamatojoties uz pasākuma veidu un vēlamo atmosfēru tajā. Protams, svarīgi ģērbšanās stilu pielāgot gadalaikam un pasākuma norises vietai.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl