Komentāri

Sācies jaunais mācību semestris, un nevienai vien modes dāmai, katru rītu stāvot pie skapja, sanāk lauzīt galvu par to, ko vilkt mugurā, dodoties uz mācību iestādi! Kādas modes un stila aktualitātes jāievēro šajā sezonā, lai katru dienu izskatītos “stilīgi”, un ko stiliste Anita Altmane iesaka ģērbt, dodoties uz skolu vai universitāti?

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi sadarbībā ar tirdzniecības centru Galerija Rīga izaicina jaunos stilistus! Šoreiz uzdevumu mēģina izpildīt divas māsas! Kurai no viņām sanāca labāk izpildīt stilistes Anitas Altmanes doto uzdevumu un saģērbties universitātes stilā?

Tas ir izaicinājums visām šopinga haizivīm un vaļiem, kuras un kuri jūtas pietiekami spēcīgi, lai modes un stila gudrībās pārspētu pretinieku un iegūtu savā īpašumā 200 eiro dāvanu karti.

Spēles apraksts – katrā epizodē piedalās divi dalībnieki, kuriem noteiktā laikā jāizpilda stilistes dotais uzdevums.

Foto

Skaties video un uzzini!

Iepatikās kāds no apģērba gabaliem? Noskaidro cenas!

Domā, ka labi orientējies veikalu piedāvājumā? Tev ir laba stila un gaumes izjūta? Piesakies jaunajai Bez Tabu: Dzīves smalkumu rubrikai Stila eksperti. Pierādi, ka spēj saģērbties gājienam uz teātri, ballīti vai darba pārrunām atbilstoši etiķetei un jaunākajām modes tendencēm!

Piesakies!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Lasi vēl