Jutekliski un ļoti pārliecinoši! Lauras Rizzotto pirmais mēģinājums uz ”Eirovīzijas” skatuves Portugālē izpelnās sajūsmu

7 komentāri
Jutekliski un ļoti pārliecinoši! Lauras Rizzotto pirmais mēģinājums uz ”Eirovīzijas” skatuves Portugālē izpelnās sajūsmu
Eurovision/EBU

Lisabonā sākušies mēģinājumi lielajam ”Eirovīzijas” konkursam, kas notiks jau nākamnedēļ. 2. maijā pirmo reizi uz lielās skatuves Portugālē kāpa Latvijas pārstāve Laura Rizzotto. Skaties.lv piedāvā ieskatīties šovā, ar kādu šogad pasauli pārsteigs Latvija.

Tas, kas ir saglabājies no Lauras uzstāšanās nacionālajā atlasē, ir sarkanā krāsa. Taču citādi tērps ir pavisam mainījies. Elegantā kleitiņa nomainīta uz pikantiem mežģīņu šortiņiem un tāda paša auduma šlepi.

Oficiālajā konkursa mājaslapā Lauras numurs jau uzslavēts kā ļoti pārliecinošs un juteklisks. Kā atzīmējuši konkursa organizatori, mūsu Laura perfekti strādā uz kamerām un uz skatuves jūtas ļoti droši.

Priekšnesuma laikā uz skatuves dominē sarkanais, un uzstāšanās notiek puskrēslā, radot īpaši intīmu un juteklisku atmosfēru.

Laura uzstāsies ”Eirovīzijas” otrajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā. Latvija tikusi pie 14. kārtas numura, kas tiek uzskatīts par ļoti veiksmīgu lozi.