Komentāri
Joņevs par balvu: nejūtos pelnījis. Tas bija pārsteigums!
()

Labi rakstnieki mums ir bijuši un ir arī tagad – šonedēļ uzzinājām, ka Jānis Joņevs par savu romānu “Jelgava 94”, kura centrā ir pusaudžu pasaule, alternatīvā kultūra un mūžīgie sevis meklējumi pagājušā gadsimta 90-os gados, saņēmis prestižo Eiropas Savienības Literatūras balvu kā labākais jaunais autors.

Pārsteigtais un vēl 5000 eiro nesaņēmušais autors, kuru sazvanījām Frankfurtes grāmatu mesē, atklāja, ka ir sagaidījis interesi par darba tulkošanu, bet par filmas tapšanu runāt esot vēl pāragri.

Romāna “Jelgava 94” autors Jānis Joņevs:
Pilnīgi nejūtos pelnījis. Tas bija pārsteigums! Protams, jo es pat īsti nezināju, ka esmu pieteikts šai balvai. Es saņēmu tikai pozitīvās ziņas, tādas satraucošās gaidīšanas nemaz nebija. Protams, tas ļoti jauki, bet nerakstām jau balvu dēļ. Es negribu noniecināt balvas, tas ir skaisti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl