Jaunie pasaules džeza talanti tiksies Rīgā

Komentāri
Jaunie pasaules džeza talanti tiksies Rīgā
Dziedātāja Kristīne Prauliņa. Foto: LETA

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2015 koncertiem, kas no 9. līdz 11. aprīlim notiks kinoteātrī Splendid Palace, informē konkursa organizatoru pārstāve Lelde Zaķe.

Konkursā piedalīsies džeza mākslinieki no Kanādas, Izraēlas, Lietuvas, Slovēnijas, Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Lielbritānijas, Gruzijas, Austrijas, Krievijas, Spānijas un Turcijas divās nominācijās – Džeza vokāls un Džeza trompete.

  • 9. aprīlī notiks Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa fināla koncerts;
  • 10. aprīlī izskanēs konkursa Superfināls un Grand Prix 2014 ieguvējas Kristīnes Prauliņas koncerts;
  • 11. aprīlī notiks apbalvošanas ceremonija un Lielbritānijas džeza zvaigznes Anthony Strong koncerts.

Riga Jazz Stage 2015 īpašais viesis būs vokālists un pianists Entonijs Strongs (Anthony Strong), kuru izdevums Jazz Times nosaucis par Lielbritānijas Next Big Thing. Izpildītājs popularitāti ieguvis ar singlu apkopojumu, kas 2012. gadā sasniedza 1. vietu Lielbritānijas džeza mūzikas topā.

Biļetes nopērkamas visās Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Cenas – 5-25 eiro. Biļetes nopērkamas gan uz katru dienu atsevišķi, gan arī kā abonements uz visām trīs konkursa dienām, cena – 40 eiro. Vairāk informācijas: rigajazz.lv

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl