Komentāri

Pūļa finansēšanas (crowd funding) vietnē Indiegogo.com sākusies līdzekļu vākšanas Baltijas Filmu un mediju skolas studentu Līvas Vilnītes un Aleksandra Okonova topošajai īsfilmai Saulīte.

Filmas režisore Līva Vilnīte un operators Aleksandrs Okonovs, lai projektu novestu līdz laimīgām beigām, uzsākuši līdzekļu vākšanu populārajā pūļa finansēšanas vietnē indiegogo.com/projects/sunshine. Līdzekļu vākšana turpināsies vēl 15 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Visi saistītie raksti

”Ir stāsti, kuriem ir jābūt izstāstītiem. Viņi ir jādzird, viņi ir jāparāda uz ekrāna. Cilvēkiem viņi ir jāredz. Es ticu, ka Saulīte ir tāds stāsts,” par topošo īsfilmu saka režisore Līva Vilnīte. ”Saulīte ir smags dzīvesstāsts zem ļoti pozitīva un saulaina nosaukuma. Stāsts ir par māti, kurai ir šizofrēnija, un viņas piecgadīgo meitu, kuru viņa pirmo reizi satiek tikai pēc pieciem gadiem meitas piecu gadu dzimšanas dienā,” filmas sižetu atklāj režisore.

”Mūsu mērķis ir parādīt šizofrēnijas pasauli, iztēles pasauli, kaut kādā ziņā slimības pasauli kā krāšņu sapni, kas ir kā cita vide, cita pasaule, kurā Anna – tā ir galvenā varone – spēj izbaudīt laiku kopā ar savu bērnu. Mēs to gribam izdarīt tā, lai katrs skatītājs ierauga šo vidi, viņš spēj to sajust un sagaršot,” skaidro L. Vilnīte.

Filmas uzņemšana plānota Bauskas rajonā. Galveno lomu filmā atveidos Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jana Ļisova.

Lasi vēl