Jau trešo nedēļu skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

7 komentāri
Jau trešo nedēļu skatītāju simpātijas balsojuma uzvarētājs – NELABAIS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Katru nedēļu šova “Balss maskā” skatītājiem ir iespēja ne tikai sociālajos tīklos būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas balvas!

Jau ‘TREŠO nedēļu pēc kārtas par “Skatītāju simpātiju” izvirzīts viens dalībnieks, kas nozīmē, ka par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis NELABAIS! Jo tieši viņš arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā.

Tieši viņa priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un “Simpātiju balsojumā” kopā savāca 1936 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā, tālu nemaz neatpalika no uzvaras, Zvirbulis, kurš tika pie 1153 balsīm! Trešajā vietā, kā jaunums šajā Simpātiju balsojuma topā, uzmirdzēja Rīga, kas tika pie 1143 balsīm.

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!

Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Inetu M., ar tevi sazināsies “Skaties.lv” pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

Balva šonedēļ – pārsteiguma balva no “Alma”.

Arī tev ir iespēja piedalīties “Simpātiju balsojumā” un pacīnīties par foršām balvām. Katru nedēļu citādākas balvas gādā – “Bite”, “Alma”, “SMSCredit” un “CocaCola”! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja katru nedēļu tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu “Simpātijas balsojuma” lapu meklē ŠEIT!

7 komentāri