Japāņi bīstamākos okeāna iemītniekus iepriecina ar Amora pastu

Komentāri
Japāņi bīstamākos okeāna iemītniekus iepriecina ar Amora pastu
Foto: lifelikeapps, Flickr

Kamēr pārējā pasaule vēl tikai dzīvo Valentīna dienas gaidās, Tokijas okeanārijā mīlētāju svētki jau sākušies. Šķiet, tikai Japānā varētu dzimt ideja sūtīt no kalmāriem gatavotas mīlestības vēstules rajām. Tomēr ūdens pasaules apmeklētāji par redzēto ir sajūsmā.

Saules gaismas akvārijā Tokijas vecpilsētā apmeklētāji ik dienas var noskatīties zivju barošanā. Taču, tuvojoties Valentīna dienai, ikdienas maltītes pat bīstamāko zivju baseinos tiek papildinātas ar Amora pastu. Tiesa, šādas mīlestības vēstules, kas it kā atgādina aploksni ar apslēptu konfekti, labāk savām otrajām pusītēm nedot, jo patiesībā tas ir sirds formas kalmārs, kam pārklāta sarkanā krāsa. Rajām šīs vēstules patīk, un viņas ir gatavas likt lietā viltību, lai nirējam – pastniekam atņemtu sūtījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akvārija darbinieki stāsta, ka šādu sūtījumu sagatavošana ir ļoti darbietilpīgs process. Akvāriju iemītnieku pavāriem nākas krietni piepūlēties, lai no kalmāriem izveidotu sirdis.

Plānots, ka Mīlētāju svētki Tokijas vecpilsētas akvārijā turpināsies līdz 14. februārim.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl