Izziņots mūzikas festivāls Zemlika 2015

Komentāri
Izziņots mūzikas festivāls Zemlika 2015
Foto: facebook/zemlika

23. un 24. oktobrī Latvijas mazākajā pilsētā Durbē norisināsies piektais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls Zemlika, informē Skyr.

Biļetes uz festivālu nopērkamas jau šobrīd bezrindas.lv. Tikai pirmo 50 biļešu cena īpaša – 20 eiro. Līdz ar pirmo mākslinieku izziņošanu (vai lētākajām biļetēm beidzoties), tās kļūs dārgākas.

Arī šogad festivāls Zemlika aptvers vairākas no mākslām – mūziku, teātri, vizuālo mākslu un kino. Galvenokārt bērniem un jauniešiem, bet reizē arī citiem interesentiem būs iespēja piedalīties gan mūzikas, gan mākslas meistarklasēs. Festivāla otrajā dienā notiks zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus, galvenās lomas atvēlot Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībās gada laikā izaudzētajam, darbnīcās un ražotnēs paveiktajam. Pasākuma laikā skolas ēdamzālē tiks ierīkots oficiālais festivāla restorāns, kura ēdienkarte tiks veidota, izmantojot lielākoties tikai Durbes novadā izaudzēto, izslaukto, sasieto un citādi saražoto.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad festivāla Zemlika norises vietas Durbē būs vairākas – Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas. Festivāla centrā joprojām noturot 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncertus divu dienu laikā – no ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb folk mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai, un uz tiem tirgojot biļetes, visas pārējās augstākminētās norises vietējiem un pilsētas viesiem tiks piedāvātas bez maksas.

Jau drīzumā tiks izziņoti festivāla Zemlika 2015 pirmie dalībnieki.

Papildu informāciju par festivālu Zemlika meklē zemlika.lv!

Lasi vēl