Izšķīries superpāris Bindemanis un Balčunaite

Komentāri
Izšķīries superpāris Bindemanis un Balčunaite
Kaspars Bindemanis un Vita Baļčunaite fotosesijā žurnālam OK. Foto: Aiga Rēdmane

Aktrise Vita Balčunaite (31) un multimākslinieks Kaspars Bindemanis (43) pēc mēnesi ilgām pārdomām nolēmuši iet katrs savu ceļu, raksta žurnāls Kas Jauns.

Pagājušā gada nogales apspriestākais mīlas pāris pēc pusgadu ilgas sarakstes sociālajos tīklos un piecus mēnešus ilgas draudzēšanās nu nonākuši pie secinājuma – tomēr nav piemēroti viens otram, raksta Kas Jauns.

”Var teikt, ka kopā neesam jau kopš decembra beigām. Ar Kasparu joprojām labi saprotamies un kopā ik pa laikam papļāpājam. Kopīgais ceļš bija īss, taču ir siltas, gaišas atmiņas par sapņiem un daudziem skaistiem mirkļiem,” stāsta Vita Balčunaite.

”Atklāti sakot jau mūsu Facebook sarakstes pašā sākumā Kaspars rakstīja, ka mūsu savienība nebūs harmoniska. Pat uz ilgāku laiku pārraucu šo saraksti vispār. Taču vēlāk izvēlējos neklausīt savai intuīcijai, bet gan noticēt kopīgiem sapņiem, kas patiesi bija skaisti, taču palika vien ilūziju līmenī. Pasaules lietu norišu kopainu raugāmies līdzīgi, bet mūsu saziņas frekvences ir atšķirīgas,” tagad vērtē Vita.

Foto: facebook.com/vita.balcunaite

Foto: facebook.com/vita.balcunaite

Vitas un Kaspara attiecības bija pārsteigums daudziem. Tomēr pāris nevairījās savu saikni apspriest arī sociālajos tīklos. ”Tās ir māksla, sadarbība, kas jāizkopj, protot ne tikai uzklausīt, bet arī sadzirdēt, sajust, novērtēt, bet tajā pašā laikā nepazaudēt sevi šai savienībā. Abiem augt, līdzās esot, atbalstot vienam otru,” rakstīja Vita. Tikmēr izslavētais vecpuisis Kaspars klāstīja: ”Problēma ir nevis tajā, ka cilvēki mainās, bet gan tajā, ka nerespektē savu partnerus un ļoti vieglprātīgi attiecas pret partnera izvēli. Parasti šī patikšana aprobežojas ar fizisku pievilcību, un, kad kaisle izplēn, izrādās, ka vairs nekā īsti kopīga nav palicis. Attiecības ir divu cilvēku kopdarbs, kuru veicot jāņem vērā visas vissmalkākās nianses, jāspēj rast kompromisus, ņemt vērā otra cilvēka īpatnības. Ir jāciena savs partneris! Jāsaprot, ka otrs tev nav nekāds aksesuārs vai piedeva.”

”Mūsu savienība nebija harmoniska,”, neskatoties uz agrāk klāstītajiem uzskatiem par ideālo attiecību modeli, šodien vērtē Vita. ”Noteikti nav nejaušība, ka satikāmies, apstājāmies… un pamanījām viens otru. Gan kādu dienu šo lietu kopainu pilnīgāk apjautīsim mēs paši. Jebkurā gadījumā esmu pateicīga par šo pieredzi, par iegūtām vairākām nozīmīgām atziņām. Visi esam tikai skolnieki šai Zemes skolā. Neviens neesam ideāls, taču visi varam vismaz censties šajā mācību procesā atbalstīt līdzās esošos cilvēkus domās, vārdos, darbos…

No sirds novēlu ikvienam novērtēt labo esošajās attiecībās, pieņemt otru, necensties pārveidot, bet mēģināt saprast. Ne tikai klausīties, bet arī sadzirdēt, sajust. Un pats būtiskākais – cienīt. Jo tieši cieņa un tādējādi abpusēja draudzība ir jebkuru attiecību pamatu pamats,” pārliecināta aktrise.

Lasi vēl