Izjucis duets Transleiteris

2 komentāri

Populārā dueta Transleiteris dalībnieki nolēmuši iet katrs savu ceļu, uzsākot solo karjeras, vēsta ieraksts dueta tviterkontā.

Turpmāk dueta Transleiteris dalībnieks Lauris kā solomākslinieks uzstāsies ar skatuves vārdu RIPīters, bet Edžus – ar vārdu Gustavo.

”Dažkārt skaņdarbs pēc sava skanējuma liek mums noprast, ka dziesma ir par attiecīgu tēmu, bet, ieklausoties vārdos, saprotam, ka tā nemaz nav un ne vienmēr viss, kas labi skan, ir arī labi pārdomāts. Tāpēc tika izveidots projekts Transleiteris, kas liks latviešiem saprast patiesību,” lasāms dueta biogrāfijā.

Pirmo popularitāti viņi iekaroja ar Britnijas Spīrsas dziesmas Hit me baby one more time tulkojumu, kas latviski skan Sit mani bēbi vēl vienu reizi. Starp karjeras sākuma populārākajām dziesmās ir Lady Gaga Poker seja, David Guetta feat. Akon Seksī slampa, Katy Perry Es sūcu skuķi u.c. Transleitera pēdējā laika aktualitātes bija britu duets Modern Talking.

TOP komentāri

  • jānis
  • Anda...
    0 0 0

    Anda...

    Taa arii netiku uz koncertu...cik reizes gribeeju aizmaukt uz Luiizi uz koncertu...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl