Intars Rešetins ikdienā sirgst ar romantikas deficītu

Komentāri

Aktieris Intars Rešetins ierosmi darīt ”lielas lietas” gūst mīlestībā un aicina latviešu vīriešus vairāk mīlēt savas sievietes.

Lai arī aktieris Intars Rešetins ir iegrimis darbos, arī 14. februāri viņš pavadīja uz teātra skatuves, viņš ar smaidu uz lūpām atceras tos laikus, kad romantikai tika atvēlēta pirmā vieta. Aktieris atzīst, ka savulaik atzīšanos mīlestībā īstenojis ar kartīšu un vēstuļu palīdzību.

Aktieris stāsta, ka visam jābūt vienkāršāk – par mīlestību nerunā, ar to nodarbojas. ”Latviešu bāleliņiem es ieteiktu mīlēt sievietes. Tas ir ļoti liels spēks. Kad cilvēks ir iemīlējies, viņš ir gaišāks, un, izstarojot gaišo enerģiju, mēs varam darīt lielas lietas. Esmu par to, lai visi darītu lielas lietas,” klāsta Rešetins.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl