Igo satuvinājies ar savu menedžeri

Komentāri
Igo satuvinājies ar savu menedžeri
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļā vēstījām, ka izjukusi mūziķa un mākslinieka Igo (52) un psihoterapeites Daigas Daizes (47) 20 gadus ilgā kopdzīve. Nu parādījušies jauni pavērsieni – Igo uzsācis attiecības ar sava menedžmenta vadītāju Gitu Strautiņu, kas par mūziķi ir 12 gadus jaunāka, raksta žurnāls Kas Jauns.

Lai arī Daiga un Igo par attiecību izjukšanas iemesliem komentārus nesniedza, tomēr faktu apstiprināja. Daiga tuviniekiem neslēpj, ka Igo jau kādu laiku ir jaunas attiecības. Mūziķu un mākslinieku aprindās virmo domas, ka Igo ieskatījies māksliniecē Gitā Strautiņā (40), kas strādā dziedātāja menedžmentā un nereti pavada brīvo laiku kopā ar priekšnieku, raksta Kas Jauns. Abi īpaši iecienījuši izbraucienus uz Igo iecienīto Jūrkalni.

Igo un Gitas starpā valdošo dzirksteli pamanījuši daudzi. Pēc augustā Dzintaru koncertzālē izskanējušā koncertā kāds no tā dalībniekiem stāstīja: ”Izskatījās, ka Igo ir gatavs šo dāmu uz rokām nēsāt! Strautiņa Igo tuvumā smaidīja gluži kā maija saulīte, aptekalējot un apčubinot mūziķi pirms kāpšanas uz skatuves.”

Tikmēr Gitas tuvinieki stāsta, ka viņa ir gaišs, patīkams un visādā ziņā jauks cilvēks. Attieksmē pret citiem viņa ir pilnīgs pretstats Daigai, kura, pēc līdzcilvēku novērojumiem, ir vairāk valdonīga un vēsas dabas.

”Kādas tieši attiecības jūs domājat?” pretjautājumu uz Kas Jauns interesi par Gitas attiecībām ar Igo sniedza menedžere un māksliniece. No tiešas atbildes par iespējamo dienesta romānu Gita sarunas laikā vairākkārt izvairījusies, norādot, ka jau trīs gadus strādā Igo menedžmenta kompānijā, veidojot koncertu programmas, datorgrafiku un fotografējot. ”Iespējams, ka tā ir nepatiesa informācija,” Gita izvairīgi komentē romantisku saskaņu ar Igo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl