”Īgnais kaķis” popularizē savu jaunāko grāmatu

Komentāri

Slavenais kaķis joprojām ir nemainīgi īgns, bet viņa fani nespēj slēpt smaidu, kaķi redzot klātienē. Viņu aplūkot vienā no Manhetenas grāmatu veikaliem bija ieradušies vairāk nekā tūkstotis cilvēku. Viņš devies turnejā pa ASV, lai reklamētu savu jaunāko grāmatu. Tās nosaukums “Īgņas ceļvadis dzīvei: Īgnā kaķa novērojumi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sajūsminātie cilvēki izmantoja iespēju nofotografēties kopā ar savu varoni, ko kaķis pacieta stoiskā mierā. Faniem tāpat bija iespēja saņemt kaķa autogrāfu grāmatā ķepas nospieduma veidā.

Šī ir jau otrā Īgnā kaķa grāmata, pirmā — ar nosaukumu “Īgnā kaķa Īgnā grāmata” populārā laikraksta The New York Times publicētajā pirktāko grāmatu sarakstā atradās desmit nedēļas.

Īstajā vārdā Tardara Sousa, kaķis sociālo tīklu lietotājus allaž uzjautrinājis ar savu vienmēr ērcīgo garastāvokli. Taču kā norāda kaķa saimnieki, viņu mīlulis patiesībā ir pavisam parasts kaķis. Tikai pateicoties noskumušajam izskatam, viņš ir kļuvis par starptautiska mēroga slavenību. Tāpēc kaķis aicināts piedalījies vairākos televīzijas raidījumos, dažādos pasākumos, kaķu barības reklāmās un arī pozējis uz ietekmīgā žurnāla “Time” vāka.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl