”Īgnais kaķis” popularizē savu jaunāko grāmatu

Komentāri

Slavenais kaķis joprojām ir nemainīgi īgns, bet viņa fani nespēj slēpt smaidu, kaķi redzot klātienē. Viņu aplūkot vienā no Manhetenas grāmatu veikaliem bija ieradušies vairāk nekā tūkstotis cilvēku. Viņš devies turnejā pa ASV, lai reklamētu savu jaunāko grāmatu. Tās nosaukums “Īgņas ceļvadis dzīvei: Īgnā kaķa novērojumi”.

Sajūsminātie cilvēki izmantoja iespēju nofotografēties kopā ar savu varoni, ko kaķis pacieta stoiskā mierā. Faniem tāpat bija iespēja saņemt kaķa autogrāfu grāmatā ķepas nospieduma veidā.

Šī ir jau otrā Īgnā kaķa grāmata, pirmā — ar nosaukumu “Īgnā kaķa Īgnā grāmata” populārā laikraksta The New York Times publicētajā pirktāko grāmatu sarakstā atradās desmit nedēļas.

Īstajā vārdā Tardara Sousa, kaķis sociālo tīklu lietotājus allaž uzjautrinājis ar savu vienmēr ērcīgo garastāvokli. Taču kā norāda kaķa saimnieki, viņu mīlulis patiesībā ir pavisam parasts kaķis. Tikai pateicoties noskumušajam izskatam, viņš ir kļuvis par starptautiska mēroga slavenību. Tāpēc kaķis aicināts piedalījies vairākos televīzijas raidījumos, dažādos pasākumos, kaķu barības reklāmās un arī pozējis uz ietekmīgā žurnāla “Time” vāka.

Lasi vēl