Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

6

Dramatiski un spēcīgi – bulgāru ”EQUINOX”

Vietu labāko septītniekā ekspertu topos izpelnījies arī Bulgārijas ”EQUINOX” ar ”Bones”.

Šis būs saldais ēdiens izjustas un melodiskas mūzikas mīļotājiem. Uz skatuves dominēs tumšie toņi un gaidāms patiesi dramatisks dziedājums.

Šis septītnieks pagaidām tiek uzskatīts par spēcīgākajiem pretendentiem uz uzvaru. Diemžēl Latvijas izredzes ekspertu vērtējumā šobrīd ir visai niecīgas.

Taču atcerēsimies, ka, kopš ”Eirovīzijā” bez skatītājiem balso arī žūrija – viss ir iespējams. Jau iepriekš bijuši gadījumi, kad viss apgriežas kājām gaisā, tā ka atliek gaidīt pusfinālus un balsot!

6 komentāri