Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

5

Čehu Markus Riva

Gribējām uz ”Eirovīziju” sūtīt Markus Rivu? Varbūt labi, ka šogad neaizsūtījām, jo ar ļoti ņipru un stilīgu versiju par dziedošo smukpuisīti šogad startē Čehija.

Arī čeham tiek prognozēta stabila vieta pieciniekā – daļa ekspertu pat spriež, ka stilīgais puikiņš, kurš atgādina mūsu Rivu, ir reāls pretendents arī uz uzvaru.

Starp citu, šogad ”Eirovīzijā” būs visai  bagātīgs dziedošo smukpuisīšu klāsts. Nav šaubu, ka Mikolas Josefs, kurš ir gandrīz 10 gadus jaunāks par mūsu Rivu, ar savu ”Lie To Me”, ir iespaidīgākais no visiem.

Nākamais: Čehu Markus Riva
6 komentāri