Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

4

”Eirovīzijas” formāta triumfs – Kipra

Un kas gan tā būtu par ”Eirovīziju” bez daiļavas ar satriecošu augumu, perfektu balsi, seksīgu kleitu, mūsdienīgu, pacilājošu hitu un visiem iespējamiem šova elementiem fonā?

Šosezon labāko no tā sauktā ”Eirovīzijas” formāta prezentēs Kipra un Eleni Foureira ar ”Fuego”. Un skaidrs, ka tie, kuriem nav vajadzīgs ne politisks vēstījums, ne operdziedātāja, ne dumpinieciska apalīte, ne vēl viens Ribaks, bet vienkārši patīk ”Eirovīzija” tās visspilgtākajā izpausmē, balsos!

6 komentāri