Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

3

Francija un Itālija iet uz uzvaru ar spēcīgiem politiskiem vēstījumiem

Starp mīlas balādēm un ballīšu hitiem šogad spilgti izceļas Francijas numurs. ”Madame Monsieur” dziesma ”Mercy” nosaukta bērniņa, kurš pagājušogad piedzima uz bēgļu kuģa, vārdā, un tai ir skaudri politisks vēstījums.

Stāsts par bēgļu krīzi vairāk aizķers ne ar melodiju, bet visdrīzāk šovu un ideju.

Vai emocionālais politiskais vēstījums paliks ”Eirovīzijas” fanu atmiņā labāk, nekā krāšņie šovi, ko sagatavojuši konkurenti? Eksperti uzskata, ka TOP5 Francijai vieta noteikti atradīsies, un atkarībā no Eiropas noskaņojuma lielajā vakarā – tā var arī uzvarēt!

Interesanti, ka otra valsts, kura startē ar politisku dziesmu, ir Itālija. Šī valsts radījusi dziesmu, kas vērsta pret terorismu un kariem, un arī viņiem tiek paredzēta stabila vieta spicē. Šai dziesmai radīts īpaši emocionāls videoklips, ko noteikti vērts noskatīties.

6 komentāri