Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

2

Ribaks atgriežas. Lai uzvarētu?

Jā, tā ir taisnība, uz ”Eirovīzijas” skatuves atgriežas Aleksandrs Ribaks, kura ”Fairytale” uzvarēja konkursā 2009. gadā un izdzīvoja tādu popularitāti radiostacijās, ka zināmās aprindās tiek dēvēta par visu laiku kaitinošāko eirodziesmu.

Šogad viņš atkal ir klāt ar ne mazāk lipīgo ”That’s How You Write A Song”, un ne mazāk cerīgām prognozēm bukmeikeru vērtējumā. Interesanti, ka parasti atgriešanās uz ”Eirovīzijas” skatuves uzvarētājiem nav īpaši veiksmīga, taču Ribakam visos topos tiek prognozēta stabila vieta labāko trijniekā.

6 komentāri