Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”

6 komentāri
Igaunija, ņipra apalīte no Izraēlas vai atkal Ribaks? Kam šogad paredz uzvaru ”Eirovīzijā”
Eurovision/EBU

8. maijā tiek dots starts lielajai ”Eirovīzijas” cīņai – Portugālē sākas konkursa pusfināli. Eksperti jau tagad izteikuši prognozes par dziesmām, kuras varētu triumfēt un palikt spilgtā Eiropas atmiņā. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos numurus ekspertu vērtējumā, starp kuriem arī mūsu kaimiņvalsts Igaunijas šovs.

Absolūtā līdere – ražena daiļava no Izraēlas

Vai uzvarētājs jau ir zināms? Teju visos totalizatoros tiek prognozēts, ka nākamgad ”Eirovīzija” notiks Izraēlā un par to parūpēsies daiļā Netta.

Miesās raženā skaistule tekstu ”I`m not your toy, you, stupid boy” izdzied tik efektīgi, ka no šīm rindām vairs nav iespējams atbrīvoties – brīdinām – dziesma skanēs galvā visu dienu. Tieši tas, kas ”Eirovīzijai” vajadzīgs!

Gaidām, kādu šovu būs sarūpējusi Netta, kura savas apetītlīgās formas izmanto tikai un vienīgi kā papildus bonusu.

1

Gada iespaidīgākā kleita un balss – kaimiņiem igauņiem

Pavisam reāla ir iespēja, ka ”Eirovīzija” nākamgad notiks tepat kaimiņos. Igauņi uz Lisabonu sūta operdziedātāju Elīnu Nečajevu, kura pārsteidz ne tikai ar satriecošu soprānu, bet arī kleitu, kurai līdzīgu ”Eirovīzijas” skatuve vēl nav pieredzējusi.

Uz kleitas, kura klāj visu skatuvi, numura laikā redzamas video projekcijas, un eksperti jau spriež, ka projekcijas uz tērpa kļūs par šī gada konkursa hitu, kuru nākamgad atkārtot centīsies ne viena vien valsts.

6 komentāri