Komentāri
Iespaidīgi! Lūk, kādus brīnumus no rudens dabas veltēm sarūpējuši latvieši!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Rudentiņš bagāts vīrs! Šis teiciens atbilst arī šim rudenim. Mēs, latvieši, jebkurā gadalaikā varam justies bagāti, bet jo īpaši rudenī. Krāšņas lapas, kastaņi, zīles, bagātīga dārzeņu un augļu raža, sēnes un vēl, un vēl!

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem mikroblogošanas vietnē Twitter.com lūdza iesūtīt savus meistardarbus, kas viņiem par brīnumiem ir sanākuši no bagātīgajām rudens veltēm. Lūk, esam apkopojuši skaistā, interesantā un raibā galerijā!

Paldies visiem, kopā esam izveidojuši patiešām iespaidīgu rudens labumu albumu!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl