Iepazīsties, Skaķītis – iespējams, pirmais mediju kaķis Latvijā

1 komentārs
Iepazīsties, Skaķītis – iespējams, pirmais mediju kaķis Latvijā

Pagājušajā nedēļā rakstījām par burvīgiem minkām, kuri meklē saimniekus, lai izvairītos no neziņas pilnas nākotnes un sūra likteņa. Tātad trīs kaķu meitenītes un viens džentlmenis. Dāmas aizceļoja uz tādām Latvijas pilsētām kā Salaspils, Valdlauči un Limbaži. Savukārt kaķu puika kļuva par Skaties.lv redakcijas oficiālo kaķi, kaķi-žurnālistu un šovu un seriālu ”lauvu” .

Iepazīsties Skaķītis!

Skaķītis ikdienā dzīvos pie mūsu ziņu un izklaides sadaļas redaktores Agnetas. Taču piena un kraukšķu ēšana nebūs viss, ko kaķis darīs. Viņš būs pirmais kaķis, kurš dosies uz TV šoviem, dzīvosies ar slavenībām, baudīs slavas spozmi un ziņos par to Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pavisam drīz ziņosim, kā Skaķītim sokas. Pirmo iznācienu gaidiet šo svētdien, kad Skaķītis pavēstīs par savām gaitām šovā Izklausies redzēts!

 Foto

TOP komentāri

  • Sima
    0 0 0

    Sima

    Prātīgi, viņš vēl maziņš! Viņam daudz jāguļ un viņš baidīsies no gaismām un skaņām!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl