Iepazīsties! Lieliskā Baiba Klints, kura vienā dienā centās iemācīt Ralfam dejot hiphopu

0 Komentāru
Iepazīsties! Lieliskā Baiba Klints, kura vienā dienā centās iemācīt Ralfam dejot hiphopu
Publicitātes foto

Klāt vasara, – tātad laiks izaicinājumiem! To mums šovasar pierāda mūziķis Ralfs Eilands, kurš visas vasaras garumā ir gatavs jauniem piedzīvojumiem.

Kopā ar “DJ Monsta” un koklētāju Laimu Jansoni viņš jau paspējis atklāt jaunu mūzikas pasauli. Savukārt pavisam nesen centās vienā dienā iemācīties hiphopa dejas, – šeit viņam talkā nāca talantīgā dejotāja un “Youtube” sensācija Baiba Klints.

“Viņam sanāca labāk nekā sākumā cerēts. Priekš cilvēka, kurš nav dejotājs, es teiktu, ka Ralfam viss izdevās diezgan labi,” deju nodarbību komentē Baiba.

Pagājuši jau 18 gadi, kopš Baiba sevi pierāda uz lielākām un mazākām hiphopa dejas skatuvēm gan Latvijā, gan ārzemēs. Viņa atklāj, – jau sava mūža pirmajā deju nodarbībā sapratusi, ka savu dzīvi saistīs ar dejošanu.

“Mana draudzene vēlējās apmeklēt deju nodarbību, bet negribēja iet viena, tādēļ paaicināja mani līdzi. Tā nu es aizgāju. Jau pēc pirmās nodarbības sapratu, ka tas mani aizrauj un gribu savu nākotni saistīt ar dejošanu. Tas bija kaut kad 2000. gadā. Esmu fokusējusi visu savu enerģiju dejošanai, jo zinu, – ja darīšu kaut ko citu, tas nenesīs piepildījumu manai dzīvei,” stāsta Baiba.

Pirmo uzstāšanos Baiba piedzīvojusi, kad vēl tikai sākusi apgūt hiphopa dejas. Viņai bija jāuzstājas vienā no deju nometnēm.

“Tā nebija baigi lielā uzstāšanās, bet no tās reizes sapratu, ka man patīk uzstāties un parādīt citiem savas spējas. Pēc tās pirmās reizes uzreiz pazuda visas bailes kāpt uz skatuves,” atminas Baiba.

Savukārt spilgtāk atmiņā palikušas uzstāšanās, kas piedzīvotas ASV, – tur viņa uzstājusies kopā ar vairākām hiophopa deju pasaules zvaigznēm.

Arī šovasar Baibai paredzēti vairāki lieliski piedzīvojumi, – jūnija vidū viņa dosies vērienīgā tūrē pa Eiropu un, iespējams, paviesosies arī Āzijā. Līdz pat septembrim viņa piedalīsies dažādās vasaras nometnēs un pasniegs nodarbības citiem dejotājiem. Šovasar viņas talantu redzēs dejotāji Vācijā, Spānijā, Grieķijā, Horvātijā un citās valstīs.

Baiba arī citiem iesaka šovasar ķert piedzīvojumus un baudīt vasaru, piemēram, izlekt ar izpletni, daudz peldēties, vairāk riskēt, kā arī doties atpūtā uz kādu vietu, kas nav pārpildīta ar tūristiem.

0 Komentāru