Iepazīsties! Desmit meitenes, kuras drīzumā, iespējams, redzēsim TV ekrānos

23 komentāri
Iepazīsties! Desmit meitenes, kuras drīzumā, iespējams, redzēsim TV ekrānos
Privātais arhīvs

Šobrīd pilnā sparā rit konkurss uz 12 TV6 mēneša meiteņu vietām, kurā vēl iespējams pieteikt savu kandidatūru. Skaties.lv piedāvā apskatīt desmit meitenes, kuras šobrīd skatītāju balsojumā izvirzījušās līderos.

Taču viss vēl var mainīties, un to vari izdarīt tieši tu!

Iesniedz savu pieteikumu vai sāc aktīvi balsot par savu favorīti šeit! Jauno TV6 meiteņu izvēle ir tavās rokās!

Taču pirmais desmitnieks šajā brīdī sakārtojies šādi:

Sintija Goba

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Pagaidām vislielāko skatītāju mīlestību bauda Sintija – par viņas kandidatūru nobalsojuši jau vairāk kā 500 skatītāji.

“Esmu pozitīva, aktīva un sievišķīga meitene, uzskatu, ka dzīve ir jābauda un tādēļ nebaidos riskēt, mesties piedzīvojumos un eksperimentēt. Manas aizraušanās – braukšana ar motociklu, vēderdejas un ēst gatavošana,” sevi raksturo Sintija.

Krista Klentaka

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Par 200 balsīm šobrīd atpaliek otrās vietas ieguvēja Krista.

“Vienmēr meklēju jaunus piedzīvojumus – izkāpt no savas komforta zonas, tāpat kā tas ir sportā – lai kaut ko sasniegtu, ir sevi jāizaicina. Bijusi pieredze kameru priekšā, šobrīd aktuālākie hobiji -fotografēšana, dziedāšana.

Mīļākā sportiskā nodarbe ir riteņbraukšana, šādi spēju relaksēties. Visa mana ģimene dievina sportu, jāatzīst, ka es mīlu arī radošo pasauli, kā arī esmu drosmīga un enerģiska,” tā par sevi Krista.

Anastasija Vāgnere

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Šobrīd trešās vietas ieguvēja par sevi saka tā: “Gribu pārmaiņas dzīvē, iegūt jaunu pieredzi un iepazīties ar Gunti klātienē!

Patīk sporta pārraides un patīk šis raidījums (Overtime TV). Nav izteiktu talantu,bet, iespējams, pateicoties šai iespējai tādus atklāšu.”

Sabīne Andriksone

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Šīs meitenes vārds nebūs svešs drifta mīļotājiem. Drifta meitene cer spīdēt arī televīzijā, un, ja skatītāji būs tikpat aktīvi, to arī darīs!

“Par sevi varētu pateikt īsi un skaidri: sieviete, kurai ļoti patīk adrenalīns. Otrā sieviete Latvijā, kura piedalās starp vīriešiem autosporta disciplīnā – drifts! Patīk moči un auto. Atraktīva un pozitīva,” par sevi teic Sabīne.

Kristīne Pavlovska

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Labāko piecinieku ar vairāk kā 200 balsīm pagaidām noslēdz Kristīne.

“Esmu pamanījusi, ka manī ir daudz rozīņu. Sāku aizdomāties par to, vai neesmu kēkss! Palielot sevi – dzīvespriecīga, smaidīga, gādīga, vienvārdsakot – sievišķīgs pupsiks,” jautras dāmas iespaidu atstāj Kristīne.

Kristīne Ignatoviča

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

“Feina, smaidīga Jumprava! Jaunā māmiņa kurai patīk skaisti izskatīties, gatavot, ceļot un pavadīt laiku ar ģimeni.

Ar humora izjūtu man viss ir kārtība, bet par avantūristi sevi nesaukšu. Vēlos sevi pārbaudīt kā TV seju, jo apnicis skatīties uz vieglas uzvedības dāmām, kuras ir gatavas uz visu.

TV vairāk pietrūkst skaistuma, tolerances, noslēpumainības un patiesuma,” lūk, kādas izmaiņas padomā mūsu pagaidām sestās vietas ieguvējai!

Monika Marija Messinga

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Monika uzvarēja konkursā par lomu Viņas melo labāk, bet meitenei ar to nepietiek – viņa grib mirdzēt ne tikai seriālā, bet arī TV6! Skatītājiem patīk – Monikai jau gandrīz 200 balsu un šobrīd septītā vieta topā.

“Esmu atraktīva un radoša personība, vienmēr cenšos iesaistīties šāda veida avantūrās. Tieši tāpat pirms kāda laika man tika dota iespēja filmēties TV3 seriālā. Vēlos izmēģināt spēkus arī šajā konkursā,” iedvesmas pilna ir Monika.

Sabīne Čerņika

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Meitene pieteikumā par sevi nav pastāstījusi daudz – viņa ir atvērta, komunikabla un gatava izaicinājumiem.

Taču skatītāji Sabīnē redz potenciālu – meitenei jau tuvu 200 balsīm, un pagaidām viņa stabili turas TOP 10. Bet viss var mainīties!

Anda Bogdanova

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

Netīro deju Kima izvēlētā Anda Bogdanova turpina uzvaras gājienu! Meitenei labi veicas arī cīņā par TV meitenes vietu – pagaidām skatītāji iebalsojuši Andu 9. vietā.

“Esmu dzīvespriecīga, jautra, droša, pozitīva, mērķtiecīga, sportu un piedzīvojumus mīloša. Studēju medicīnu, taču kaut kur dziļi sirdī esmu mežonēns,” tā par sevi Anda.

Estere Bušmane

Privātais arhīvs

Privātais arhīvs

TOP 10 šobrīd noslēdz Estere. “Esmu jauks cilvēks ar piemīlīgu smaidu, vienmēr esmu pozitīva. Nodarbojos ar aktiermākslu. Dievinu atrasties uz skatuves.

Uzskatu, ka esmu īstā, lai būtu kanāla TV6 jaunā seja. P.S. Nobalso par mani,” skatītājus aicina Estere, un vismaz pagaidām viņi klausa un balso.

Ja arī tu vēlies piedalīties TV6 meiteņu konkursā, spied te!