Iepazīsti bīstamus, retus un niknus dzīvniekus raidījumā ”Lielākie un niknākie” un dodies ceļojumos pa visu pasauli kopā ar biologu Naialu Makenu un TV6!

0 Komentāru
Iepazīsti bīstamus, retus un niknus dzīvniekus raidījumā ”Lielākie un niknākie” un dodies ceļojumos pa visu pasauli kopā ar biologu Naialu Makenu un TV6!

Pētnieks un biologs Naials Makens raidījumā ”Lielākie un sliktākie”, kurš būs skatāms TV6, apceļo pasauli, lai iepazīstinātu skatītājus ar lielākajiem un bīstamākajiem pasaules dzīvniekiem. Viņš dodas uz skarbākajām vietām pasaulēm, lai atrastu draudīgākos briesmoņus, pētītu to dzīvi un uzvedību un par saviem atklājumiem izstāstītu arī citiem.

Pasaulē ir daudz mītu par savādām aizvēsturiskām parādībām, kas mīt purvos, ezeros, jūrās, džungļos, un apdraud cilvēkus, un bieži vien tie ir saistīti ar patiesību. Dosimies kopā ar Naialu uz Amerikas dienvidiem, kur upēs, ezeros un pārpurvojušās attekās mīt radības jau kopš aizlaikiem – briesmoņi, kurus ieskauj mīti.

Tā ir milzīgā Misisipi bruņuzivs, kura mēdz būt pat vairākus metrus gara. Vietējie stāsta, ka vairāki cilvēki pazuduši bez pēdām, un viņi tajā vaino tieši šos mežonīgos plēsējus. Noskaidrosim, cik lielas tās patiesībā ir un vai patiešām uzbrūk cilvēkiem un spēj tos nogalināt?

Apciemosim arī Floridu, kuru pārņem no Āzijas un Āfrikas ievazātie pitoni. Pitoni nav indīgi, tomēr var nožņaugt jebko, ko satiek savā ceļā – tie nogalina gan savvaļas, gan mājas dzīvniekus.

Milzu reptiļi iznīcina Floridas savvaļas dzīvniekus un nāk uzbrukumā pilsētām, un nav īsti versiju, kā tos apturēt. Apraudzīsim arī Āfrikas džungļos mītošās kalnu gorillas – cilvēkam vistuvākās radības, kurām draud iznīcība, bet par kurām klīst arī daudz bīstamu leģendu, kas ir arī pamatā slavenajai filmai par karali Kongu.

Āfrikā mīt arī plēsīgas un retas koku lauvas, kas par izdzīvošanu cīnās ar pieaugošo cilvēku populāciju – pētīsim, kādas ir to iespējas izglābties.

Dodies aizraujošos ceļojumos pa visu pasauli kopā ar biologu Naialu Makenu un iepazīsti bīstamus, retus un niknus dzīvniekus raidījumā ”Lielākie un niknākie” no 14. augusta plkst. 16:00 TV6!

0 Komentāru