Iedvesmojies jauniem un drosmīgiem pavērsieniem arī savā dzīvē seriālā ”Dzīvot ir vērts” TV3 Life!

0 Komentāru
Iedvesmojies jauniem un drosmīgiem pavērsieniem arī savā dzīvē seriālā ”Dzīvot ir vērts” TV3 Life!
Foto: Publicitātes foto

TV3 Life telenoveli ”Saldās ambīcijas” nomainīs jauns, priecīgi iedvesmojošs Brazīlijas seriāls ”Dzīvot ir vērts”.

Seriāla galvenās varones Palomas dzīve nav bijusi vienkārša – viņa viena ir izaudzinājusi trīs bērnus, pašai sev laika un naudas nav pieticis, pašas sapņu īstenošana vienmēr atlikta uz vēlāku laiku. Vecākā meita Palomai piedzima, kad viņai bija tikai sešpadsmit gadu, un bērna tēvs devās uz ASV piepildīt savu sapni par basketbolista karjeru.

Kad darba devējs norīko darbiniekiem veikt veselības pārbaudes, Paloma saņem šokējošu ziņu – viņas asins analīzes liecina, ka viņai ir nāvējoša slimība, un ārsts paziņo, ka visdrīzāk Palomai palicis tikai kāds pusgads, ko dzīvot. Tādi jaunumi izmaina visu!

Paloma pēkšņi saprot, ka neko īsti nav piedzīvojusi, tikai rūpējusies par bērniem, bet nu laika nav palicis daudz. Viņa nekavējoties atklāj savas patiesās domas savai darba devējai, tiek, protams, atlaista, un metas dzīvē iekšā ar jaunu sparu! Tik daudz ir jāpaspēj – jāizdara viss, kas atlikts, viss, ko gribējies izbaudīt, viss, kam līdz šim nav pieticis drosmes. Nu taču zaudēt vairs nav ko!

Drīz vien gan atklāsies, ka notikusi neliela kļūme un viss ne tuvu nav tik slikti, kā likās, taču laiku pagriezt atpakaļ nav iespējams. Tāpat arī Palomas jauno attieksmi pret pasauli – nu viņa ir pavisam cits cilvēks, un ar pilnīgi citu pārliecību soļos cauri dzīvei.

Iedvesmojies jauniem un drosmīgiem pavērsieniem arī savā dzīvē no jautrās, dzīvespriecīgās cīnītājas Palomas jaunajā brazīliešu seriālā ”Dzīvot ir vērts” no 27. aprīļa darbdienās plkst. 15.50 TV3 Life!

0 Komentāru