Iedvesmas lādiņš Tavai vasarai – lasi, kā “DJ Monsta” ķer vienu piedzīvojumu pēc otra Piedāvā "Super Viva"

Pievienot komentāru
Iedvesmas lādiņš Tavai vasarai – lasi, kā “DJ Monsta” ķer vienu piedzīvojumu pēc otra
Publicitātes foto

Pieredzes bagātais Latvijas dīdžejs “Monsta” no izaicinājumiem nebaidās. Vēl pavisam nesen viņš “ķēra” vienu pirmo reizei pēc otras.

“Martā pirmo reizi taisīju mūziku izrādei, uzstājos ar Raimondu Paulu un Viktoru Lapčenoku. Aprīlī pagaršoju visdažādākos ēdienus, uzstājos kopā ar japāņu tradicionālo flautistu, strādāju par pasniedzēju ārzemēs,” stāsta dīdžejs.

“Monsta” allaž ir gatavs pamēģināt kaut ko jaunu un aicina citus darīt to pašu. Šovasar viņš katram iesaka ceļot, smaidīt, gūt jaunas zināšanas, iepriecināt draugus un tuviniekus, kā arī piepildīt vismaz vienu lietu no sava personīgā vēlmju saraksta.

Uzstājas uz upes un pat baznīcā – “DJ Monsta” jebkuru vietu pārvērš par savu skatuvi

Savā karjerā viņš pierādījis, ka klubi nav vienīgā vieta, kur dīdžejs var justies kā “zivs ūdenī”.

Uz upes, mežā, alus darītavā, baznīcā, deviņu metru augstumā uz pacēlāja, mīnuss 20 grādos uz slēpošanas kalna, – šīs ir tikai pāris vietas, kur dīdžejs uzstājies.

“Monsta” savā darbībā pārsteidz klausītājus arī ar spēju savienot šķietami nesavienojamus žanrus. Jau trīs gadus viņš spēlē kopā ar talantīgo koklētāju Laimu Jansoni, radot oriģinālas skaņas.

Šī dueta meistarību iepazina arī mūziķis Ralfs Eilands, kurš pieņēmis saldējuma “Super Viva” izaicinājumu un šovasar izmēģina jaunas lietas.

“Kaut Ralfs saka, ka viņam neapdodas, manuprāt, viņam veicās ļoti labi. Puikam ir dotības! Īstenībā apbrīnoju viņu. To, ko viņš izdomā darīt, Ralfs dara augstā līmenī. Šķiet, ka tas viņam padodas viegli,” par tikšanos stāsta”DJ Monsta”.