Komentāri

Vai zini, ko darīsi šovakar? Skaties.lv piedāvā baudīt lielisku izrādi aktiera Kristapa Rasima izpildījumā, turklāt, lai to izdarītu, nemaz nebūs jāiziet no mājas un jāizdod lieku naudiņu. Izrāde ikvienam baudāma tepat TVPlay trīs daļās – lieliskam otrdienas vakaram piedāvājam pirmo no tām.

Kristapa Rasima muzikālā monologa Personības dalīšanās galvenais varonis ir talantīgais aktieris un Izklausies redzēts pagājušās sezonas uzvarētājs, kurš skatītājiem atrādīs savu daudzšķautņaino personību.

Izrādē sastapsim slaveno Jezupu, varēsim novērtēt Kristapa muzikālās dotības, neizpaliks labs humors un leģendārais Mixeri hits Esi reāls, kurš pēc lieliskā numura Izklausies redzēts kļuvis par vienu no aktiera firmas zīmēm.

Iekārtojies ērtāk, pagatavo gardu tēju un sagādā sev svētkus otrdienas vakarā! Otrā un trešā izrādes daļa sekos jau rīt un parīt.

VIDEO

Foto: Kristaps Rasims UgunsGrēkā un Izklausies redzēts

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl