Vēžus sagaida veiksme, Lauvām šai dienai liktas augstas likmes – 6. augusta horoskops

0 Komentāru
Vēžus sagaida veiksme, Lauvām šai dienai liktas augstas likmes – 6. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 6. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja tev ir darīšanas ar lielām materiālām vērtībām, visu atbildību uzņemies pats vai arī atliec uz citu dienu, jo neatbilstības dokumentos radīs pārlieku lielu stresu, kas atstās iespaidu uz veselību.

Vērsis

Tev šodien piedāvās pamēģināt spēkus kādā jaunā sfērā vai projektā, bet, lai arī cik neatvairāms šis piedāvājums tev nešķistu, nepiekrīti tam, ko galīgi nesaproti. Ieguvuma vilinājums ļoti ātri izgaisīs.

Dvīņi

Emocionālie pacēlumi mīsies ar depresīviem kritumiem. Pa vidu vari sastrādāt lielākas vai mazākas dīvainības. Pārlieku lielais enerģijas pieplūdums šodien var izpausties arī nedaudz neadekvātā veidā.

Vēzis

Tevi sagaida veiksme, bet ar pienācīgu spriedzes devu. Brīvību un romantiku vēlams līdzsvarot ar atbildību un nopietnību. Lai izvairītos no klupieniem finanšu jautājumos, esi uzmanīgs ar pirkumiem un dokumentiem.

Lauva

Augstas likmes šai dienai, var būt iespaidīgi ieguvumi un arī nopietni tēriņi vai zaudējumi. Uzmanība un akurātums darbībās līdzsvaros spontānās emocijas, kas mudinās tevi spēlēt uz visu banku un paļauties uz fortūnu.

Jaunava

Nododies savas personīgās dzīves analīzei. Emocionalitāte un kaisle, kuru ieliksi savās darbībās, ļaus neredzīgajam ieraudzīt un nedzirdīgajam saklausīt. Atzinība nerodas laimīgu atgadījumu rezultātā, tā jānopelna ar smagu darbu un neatlaidību.

Svari

Jaunus romantiskos uzsākumus vajadzētu piebremzēt. Jūtu sfērā varētu būt apmācies laiks, tas nozīmē, ka visu nevar skaidri saskatīt un var gadīties apmaldīties. Loģika šodien nebūs tava sabiedrotā.

Skorpions

Var nākties saņemt kompromitējošu informāciju par taviem darījumu partneriem. Kā rīkosies, būs atkarīgs no taviem dzīves un profesionālas darbības principiem. Tiks pārbaudīta tava konsekvence.

Strēlnieks

Šodien bez cīņas nekas rokās nedosies. Tev vajadzēs būt drosmīgam un pārliecinātam par darāmo. Ja pārāk uzkarsīsi, vari iesaistīties konfliktos ar visiem, kuri trāpīsies uz tavas takas.

Mežāzis

Darbā vari piedzīvot vienu otru sarūgtinājumu. Biznesa darījumiem un pirkumiem paaugstini piesardzības kritērijus, lai nepieļautu apzinātu vai nejaušu šmaukšanos. Visādi citādi silta augusta piektdiena!

Ūdensvīrs

Hiperaktivitātei nav vietas ne darba, ne mājas apstākļos. Personīgajās attiecībās neuzvedies tā, lai partnerim dotu iemeslu greizsirdībai vai neuzticībai. Vēlēsies saglabāt rokas attāluma distanci ar mīļoto.

Zivis

Darba attiecībās šodien iespējams demonstrēsi īpašu uzcītību, pat ziedojoties otra labā. Bet no jauna iepazītajiem cilvēkiem gan nevajadzētu uzticēties, jo jūsu attiecības nebūs drošas un ilgstošas.

0 Komentāru