Vēršiem laba diena randiņiem, Lauvām uzlabosies attiecības ar naudu – 13. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem laba diena randiņiem, Lauvām uzlabosies attiecības ar naudu – 13. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 13. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centieties tās ļoti akurāti protokolēt, jo pat pavirši izteiktās domas un idejas var izrādīties zelta vērtas.

Profesionālajā vidē tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks.

Vērsis

Esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā. Randiņiem un flirtam būs piemērots enerģētiskais fons, nebūs baiļu un citu ierobežojumu, kas tevi kavētu izrādīt simpātijas. Patikšanas paušanai izvēlies gaumīgu ietērpu.

Dvīņi

Šodien tev var uznākt lielā vēlme ļauties romantiskam flirtam vai vismaz pasapņot pa šo tēmu. Rīkosies, ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var ne pa jokam sapurināt attiecības un pārsteigt mīlas objektus nesagatavotus.

Vēzis

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai vēl kādas iespaidīgas institūcijas uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par uzticēto atbildības nastu.

Lauva

Lai arī būtiski uzlabosies attiecības ar naudu, tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts šodienas enerģētikā – būsi izcilnieks romantiski intīmajās attiecībās.

Jaunava

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt radošus uzrāvienus un arī produktīvu ikdienas darbu.

Svari

Šodien esi gatavs, ka var aktivizēties vēlme atbrīvoties apspiestām dusmām, kas tika slāpētas un bremzētas. Tas var izpausties arī radošos konfliktos, kā arī produktīvā ikdienas strīdā par darba tēmu.

Skorpions

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc anonīmas intimitātes. Darot to, kas pašam tīk, tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un spēles laukuma robežas. Šodien mēra sajūta ir no svara.

Strēlnieks

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, tu meklē neīstajā vietā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Mežāzis

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā par darbiem un situācijām kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un pakoriģēt.

Ūdensvīrs

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Pacilā malā noliktās idejas un par nederīgiem uzskatītos plānus, jo tajos saskatīsi šodienai aktuālo.

Zivis

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām augsti intelektuālām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru