Mežāzim jāsakārto iekšējā pasaule pazīstamā vidē, Zivis attiecības veidos izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem – 22. novembra horoskops

0 Komentāru
Mežāzim jāsakārto iekšējā pasaule pazīstamā vidē, Zivis attiecības veidos izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem – 22. novembra horoskops
PIXABAY

Klāt 22. novembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien bīsties un turi distanci no priekšniecēm, viņu sirdis būs neatkausējamas pat ar viskvēlākajiem argumentiem. Gribēsi fokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl šodien piedzīvotais tev neļaus sakārtot savu domu plauktus.

Vērsis

Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās darba dienas pēcpusdienai būtu mācības ar filozofisku vai ezotērisku nokrāsu un tikai tev zināmā īpašā intimitāte ar konkrēto tēmu vai jautājumu.

Dvīņi

Pat nebūdams absolūti apmierināts ar savu sniegumu, šodien jau varēsi nojaust no kuras puses pūš atalgojošie un siltie vēji. Būs vēlēšanās kaut ko jaunu apgūt, uzzināt, kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Vēzis

Ieteicams piesardzīgi apieties ar iedvesmu un drosmi darba koridoros, jo īslaicīgi iegūtā pārākuma sajūta var beigties ar morāli sāpīgu kritienu. Vēro cilvēkus un spēj laicīgi paredzēt viņu rīcību.

Lauva

Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savas baterijas. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savu norobežošanos.

Jaunava

Pasaki paldies šai dienai par iespēju samierināties un iekšēji pieņemt visas savas nesenās vai senākās neveiksmes un materiālos zaudējumus. Paliks neizsakāmi vieglāk. Tev joprojām ir izredzes sēdēt valdniekam pie labās rokas.

Svari

Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Skorpions

Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu, nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem darba pavadoņiem.

Strēlnieks

Tevī ir pietiekoša pārliecības un izdzīvošanas spēja, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Attiecības šodien veidosi, izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem. Kopā būšanas telpa brīžiem var pārtapt par romantisku rūķu namiņu vai ļaunās fejas pili.

Mežāzis

Darba atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo zveja svešās jūrās var nesniegt gaidīto lomu un gandarījumu.

Ūdensvīrs

Šodien spēcīgākie vēji pūtīs tavu lietišķo attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka darba devēja un darba ņēmēja tandēmā jūs esat vienlīdzīgi.

Zivs

Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija, mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu. Attiecības šodien veidosi, izpušķojot tās ar kaprīzes elementiem.

0 Komentāru